[quote name='mariolka']może i ladna ale wyadoptowanie jej nie będzie łatwe. Mieszkała na podwórku, nie chodziła nigdy na smyczy, więc się na niej strasznie ciągnie. Boi się kontaktu z ludzmi, a potem jak zacznie się cieszyc i bawić to zaczyna gryzc (co prawda wlasnie w zabawie, ale mocno) . w lecznicy sporo czasu była w kagańcu bo gryzła. Jak ja byłam, akurat już miała zdjęty ;)
Oraz wątek Figo i Fago:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/figo-fago-prawie-springer-spaniel-jego-mniejszy-przyjaciel-w-wa-133223/#post11934589[/URL][/quote]
Dobra, mam nadzieje ze nie wyjdzie jak z Kuba Perla czy Meszkiem bp.