[quote name='olivetshka']Nika, a może ta osoba, co ma tę paczkę z fantami, mogłaby Ci ją przesłać po prostu za zwrotem kosztów przesyłki?[/QUOTE]
To jest na prawdę wielka paka. Nie wiem ile za takie ciężkie rzeczy się płaci, ale jak wysyłałam kubek i zapłaciłam za wysyłkę 7 zł, to ta paka kosztowałaby z 50 albo więcej :( Szkoda kasy :(