asl
Members-
Posts
5866 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asl
-
Super Czarodziejko :) Bardzo dziękuję :) Zaraz dopiszę wpłatę od Krysi :)
-
O, dziękuję bardzo :)
-
Dla Daszy wpłynęło w sierpniu na moje konto: 5 zł - deklaracja sierpniowa od Madziadalena 15 zł - za sierpień od Jolanty08 Na razie wklejam tutaj. Jak będę mogła edytować pierwszy post uzupełnię i tam :)
-
Dziś wpłynęło 10 zł Od Bela51 - deklaracja na Sonię na sierpień. Na razie umieszczam tutaj tą informację. Jak będę miała dostęp do pierwszych postów uzupełnię i tam :)
-
Melduję się na wątku Soni :)
-
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
asl replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie dokonałam przelewu 31,00 zł z bazarku (to druga część wpłat) na Carmen za 2 książki od anonimowego darczyńcy :) A wpłacająca to Megii1 :) -
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
asl replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tutaj bazarek na Carmen z rzeczami od anonimowego darczyńcy :) :) :) http://www.dogomania.pl/threads/188343-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Carmen-i-Dasz%C4%99-do-8-lipca-br?p=14957015#post14957015 -
Tutaj bazarek na Daszę z rzeczami od anonimowego darczyńcy :) :) :) http://www.dogomania.pl/threads/188343-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Carmen-i-Dasz%C4%99-do-8-lipca-br?p=14957015#post14957015
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
asl replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Właśnie "poszła" moja deklaracja lipcowa. -
[quote name='Zofija']super:) dziękuję![/QUOTE] Nie ma za co :) Zrobię wkrótce znowu nowy bazarek na Jacka. Póki co przelałam ostatnią część z bazarku na Jacka - wpłatę od Aguchy :) 4,00 zł
-
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
asl replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Bjuta']Na prośbę Zofiji zmieniłam nr konta na Carmen. Powodzenia Carmi! Wygląda ślicznie![/QUOTE] Przelałam dziś ostatnią wpłatę na Carmen [PIENIĄDZE POSZŁY JESZCZE NA KONTO EMIRA - nie wiedziałam nic o zmianie] z książkowego bazarku - 24 zł z uwzględnieniem nadwyżki we wpłacie od Blonditipsy w wysokości 11 zł i podzielenia jej na Daszę i Carmen. -
[quote name='asl']Z drugiego bazarku książkowego na Daszę przelałam w kolejnym dziś przelewie - 39,75 zł (do przelania mam jeszcze 6,00 zł - pieniądze zostaną przekazane jak tylko wpłyną na moje konto)[/QUOTE] Przelałam dziś ostatnią wpłatę na Daszę z książkowego bazarku - 8 zł (nie 6,00 bo Blonditipsy wpłaciła z 11,00 zł nadwyżką) co w sumie dało 32 zł (z tego 8,00 zł przelałam dziś na Daszę a resztę na Carmen) :)
-
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
asl replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z drugiego bazarku książkowego na Carmen przelałam w kolejnym dziś przelewie - 122,25 zł (do przelania mam jeszcze 15,00 zł - pieniądze zostaną przekazane jak tylko wpłyną na moje konto) -
Z drugiego bazarku książkowego na Daszę przelałam w kolejnym dziś przelewie - 39,75 zł (do przelania mam jeszcze 6,00 zł - pieniądze zostaną przekazane jak tylko wpłyną na moje konto)
-
Właśnie przelałam na konto Emira 36,75 zł na Daszę. To kwota uzbierana na drugim z dwóch bazarków książkowych. Za chwilę zrobię rozliczenie na drugim bazarku książkowym, zrobię odpowiedni przelew i zamieszczę tu informację o przelanej kwocie.
-
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
asl replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie przelałam na konto Emira 115,25 zł na Carmen. To kwota uzbierana na drugim z dwóch bazarków książkowych. Wliczona tu została 5,00 złotowa nadwyżka wpłacona przez Holly101 :) Za chwilę zrobię rozliczenie na drugim bazarku książkowym, zrobię odpowiedni przelew i zamieszczę tu informację o przelanej -
[quote name='Zofija']u Jacka bez zmian - widziałam go 3 tyg. temu. Dobrze się tam ma. Choć wiadomo najlepiej by było w domciu przy swoim Panu[/QUOTE] Oj Staruszeczkowi należy się Pan... Zosiu przelałam znów 9,00 zł z tego samego bazarku. Ja to tak rozbijam na drobne wpłaty, ale nie chcę aby mi się te wszystkie wpłaty pomieszały z bazarkiem na Daszę i Carmen.
-
na Jacka nazbierało się z ww. bazarku 27,00 zł. Jak spłyną to od razu przeleję :)
-
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
asl replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Olinek jest juz u mnie. Dostał porządne jedzonko zalane rosołkiem z warzywami. Była u nas wetka, bo ma ranę na łapie, z pewnością inne psy, bo jak go obcinała to tego nie było. Jest bardzo grzeczny, ale ucieka po siatce z kojca czyli po ogrodzeniu tez wyjdzie. Będę zdawać relacje z tuczenia przystojniaka.[/QUOTE] Elżbietko super, że Olin jest u Ciebie... Będziemy czekać na te relacje :) -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
asl replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']BArdzo dziękuje kochana cioteczko:) Mnie neistey wyleciało z głowy, ze mam wpłącić za przesyłke- przepraszam..dzis juz w tej chwili nie moge wejsc do banku, bo ma przerwe techniczną...:( Jutro wpłacę, albo Ty mi wysleśz na konto Alfisia o 4,20 mniej za kawusię,jak myslisz..?? Goniu :) nie ma pośpiechu z tym przelewem :) Ja właśnie przed chwilą wysłałam pieniądze z bazarku kawowego, które wpłynęły od Iwlajn. Ale nie 30 zł, lecz 43 :multi: bo Ciocia Iwlajn :loveu: wpłaciła z taką nadwyżką Serdecznie jej za to dziękuję :)))) -
Co z Jackiem? Pewnie nic się nie zmieniło...? Zosiu tutaj bazarek na niego (są tu niektóre nowe rzeczy, niektóre te co już wystawiałam kilka razy). Znalazło się tutaj też 9 płyt od Ciebie. Na razie tyle, bo robiłam też dwa inne bazarki i zdjęcia do trzeciego, no i nie wyrobiłam. Kilka następnych płyt postaram się wystawić w przyszły weekend. [url]http://www.dogomania.pl/threads/187433-R%C3%B3%C5%BCne-z-przeznaczeniem-na-15.letniego-Jacka-do-19-czerwca-br?p=14869303#post14869303[/url]
-
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
asl replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Druga część książek tutaj :) : http://www.dogomania.pl/threads/187400-Bazarek-II-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-Dasz%C4%99-i-Carmen-do-19-czerwca-2010-r.?p=14869178#post14869178 -
A tutaj drugi bazarek z książkami: http://www.dogomania.pl/threads/187400-Bazarek-II-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-Dasz%C4%99-i-Carmen-do-19-czerwca-2010-r.?p=14869178#post14869178