Jump to content
Dogomania

asl

Members
  • Posts

    5866
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asl

  1. Biedulka jedna. Taka pogoda, wilgoć i zmiany są chyba najgorsze... Ale super, że apetyt dopisuje :)
  2. Właśnie wpłynęło 25 zł na Saszę znowu od Katarzyna09 :) Już doliczyłam do jej skarbonki :)
  3. Przelałam właśnie 4,00 zł z bazarku na Aresa za zakupy Waldi481
  4. Czarodziejko :) niestety tylko tylko mogę zrobić - bazarek... Mam znowu parę rzeczy do wystawienia, tylko póki co czasu trochę brak. Za jakieś półtora miesiąca powinnam się nieco pozbierać, to wystawię te rzeczy, w tym i na Daszę :)
  5. Właśnie dopisałam 10,00 zł do pieniędzy Soni. To wplata styczniowa od Moniki S :)
  6. Ashaski :lol: bardzo Ci dziękuję za wpłatę na Saszę :) Już dopisuję 15 zł od Ciebie do jej pieniążków :) [COLOR=#000066][FONT=&quot][/FONT][/COLOR]
  7. Właśnie przelałam na Carmen 49,50 zł z bazarku, którego link zamieszczałam wcześniej. To 1/3 dochodu (bazarek był na 3 pieski)
  8. [quote name='katarzyna09']Sasza ma tylko osiem dych?[/QUOTE] I tak dobrze Katarzyno, bo niedawno miała 0 zł na koncie... Dziś dodałam do jej rozliczenia 1/3 dochodu z bazarku na Carmen, Saszę i Daszę czyli 49,50 zł. Razem Sasza ma na dzień dzisiejszy 129,50
  9. [quote name='asl']Bazarek na Daszę i na Carmen http://www.dogomania.pl/threads/197648-R%C3%B3%C5%BCne-dla-Daszy-i-Carmen-do-12-grudnia-2010-r. Rozliczenie Daszy uzupełniłam o 49,50 zł z tego bazarku.
  10. Uzupełniłam rozliczenie o wpłatę Krysi :) - 30 zł. Dziś wpłynął także przelew w wysokości 15 zł od Jolanta08 :)
  11. [quote name='katarzyna09']Sorry,już jest ok,czekam:-)[/QUOTE] Jest wpłata w wysokości 50 zł od Katarzyny09 :loveu: Uzupełniałam już w jednym z początkowych postów. Sasza miała niedawno zero na koncie a teraz dzięki wpłacie Katarzyny09 i Black Doriana jest 80 zł :)
  12. [quote name='AniaGucio']Dziękuję :) Zaraz wyślę[/QUOTE] Aniu ja też proszę o nr konta. Wesprę piesia choć drobną cegiełką - 5 zł, bo niestety na stałe nie mogę się zadeklarować.
  13. Dopisałam do rozliczenia 10,00 zł za styczeń od Ossy98 :)
  14. [quote name='Zofija']mam już osobę do wizyty-zobaczymy[/QUOTE] Super :) Zosiu z bazarku zebrało się 48,00 zł na Saszę. Jak tylko spłyną zaraz je rozliczę. Dopisuję też w rozliczeniu wpłatę na Saszę od Black Dorian :) 30,00 zł
  15. Właśnie przelałam pieniądze z bazarku na Aresa 6 zł za zakupy od Waldi481
  16. To ja też zaraz zrobię przelew 5 zł na pieska. Mam też taki drewniany wieszak - domek na klucze. Zaraz zrobię bazarek w opcji kup teraz może jakaś złotówka z tego też będzie :) Przelew już poszedł a bazarek jest tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/199312-Szybki-mini-bazarek-na-Aresa-na-og%C5%82oszenie-do-7-stycznia-2011-r.?p=16026248#post16026248[/url]
  17. Rozliczenie Soni uzupełnione o wpłatę Israel :) z 31 grudnia.
  18. Biedne... Co za głupota z tymi sztucznymi ogniami... Wyobrażam sobie co przeżywały także te wszystkie zwierzęta w lesie...
  19. Cała przyjemność po mojej stronie :) :) Uzupełniłam właśnie ostatnie deklaracje i wpłaty z bazarków dla Daszy :) Zamieściłam także informację o przelewie za nią za styczeń, którą dokonałam w dniu dzisiejszym.
  20. [quote name='ma-ja']Jest jeszcze 150 zł, które uzbieraliśmy przez forum rodezjanowe :) Przelew dzisiaj rano poszedł.[/QUOTE] Super :) Super :) bo na koncie Saszy pustki... Jak tylko wpłyną te pieniążki od razu uzupełnię rozliczenie :)
  21. W szóstym poście rozliczenie Saszy. Dziś przelałam na nią 50 zł
  22. Bazarek, m.in. na Carmen: http://www.dogomania.pl/threads/198962-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Dasz%C4%99-Carmen-i-Sasz%C4%99-do-3-stycznia-2011-r.?p=15996010#post15996010
  23. Bazarek, m.in. na Saszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198962-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Dasz%C4%99-Carmen-i-Sasz%C4%99-do-3-stycznia-2011-r.?p=15996010#post15996010[/url]
  24. Bazarek m.in. na Daszę: http://www.dogomania.pl/threads/198962-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Dasz%C4%99-Carmen-i-Sasz%C4%99-do-3-stycznia-2011-r.?p=15996010#post15996010
×
×
  • Create New...