Jump to content
Dogomania

asl

Members
  • Posts

    5866
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asl

  1. Jest prześliczna... :)
  2. Podrzucam. Tak jak napisałam na wątku Lisia mogę przelać na Pinię jednorazowo 10,00 zł.
  3. Rzeczywiście dramat... skóra i kości... A mordka pięknego liska... Zosiu mogę przelać 10,00 zł i na Pinię też 10,00 zł.Niestety jednorazowo. Tylko miałabym ogromną prośbę. Możesz mi dać znać na pw czy na konto fundacji czy gdzieś indziej mam to przelać? Z góry bardzo dziękuję i przepraszam za kłopot z tym pw.
  4. Na konto Daszy wpłynęło 45 zł (Krysia - 30 zł oraz Jolanta08 - 15 zł). Bardzo dziękuję. Uzupełniłam w poście rozliczeniowym.
  5. [quote name='Makrela']Asl, jak nie dodałaś do ulubionych, zawsze jeszcze można szukać przez przejrzenie historii swoich postów (takie koło ratunkowe :) ). Czy to był ten bazarek? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203624-ZAPRASZAM-ksi%C4%85%C5%BCki-srebro-bi%C5%BCuteria-ciuchy-i-inne-Na-Polickie-zwierzaki-do-20.03.2011[/URL][/QUOTE] Makrela dziękuję Ci bardzo :) :) To ten bazarek :)
  6. Skorzystałam z opcji kup teraz na jednym z bazarków (jakieś 3 dni temu). Kupiłam srebrny pierścionek i próbki garnier. Niestety nie zapisałam sobie wątku w ulubionych :oops:a nie dostałam pw. Nie mogę teraz znaleźć tego bazarku a na niektórych jest podawane konto do przelewu i nie wysyła się dodatkowego pw. Gdyby osoba robiąca ten bazarek tu zajrzała, to proszę ją o namiar na bazarek albo dane do przelewu.
  7. Dla Kajtka wpłynęło na moje konto dzisiaj - 02.08.2011 r. 100,00 zł od Dea. Taki jest na razie stan jego konta. Dopisuję do tego moją deklarację 2 x 5,00 zł (sierpień, wrzesień). 6 września mam 110,00 zł u siebie, które należą do Kajtusia. DEKLARACJE STAŁE NA KAJTKA moja - 5,00 zł miesięcznie Jola17 - 50,00 zł miesięcznie
  8. Czarodziejko wysłałam pieniążki co miesięczne. Jutro powinny być u Ciebie na koncie. Dopisałam też wpłaty od Beli51 i Iwony5702. Dziękuję za nie :) Na koncie Daszy zostaje 222,77 zł
  9. Dopisałam do rozliczeń Sonii wpłatę od Israel, Ossa98 i Bela51. Bardzo dziękuję :)
  10. To ja się melduję u Figusi :)
  11. Świetny jest :) :) Właśnie przelałam te 10,00 zł, które zadeklarowałam. Niestety to jednorazowa wpłata; na stałe nie mogę się zadeklarować. Mogę natomiast zrobić bazarek dla Maksia z rzeczy, które mam od znajomej, ale dopiero końcem marca.
  12. Melduję się u chłopaczka. Do sterylki też się chętnie dołożę: 10,00 zł - zaledwie kropla w morzu, ale zawsze to coś. Na jakie konto można zrobić przelew?
  13. DZiękuję Beli51, Jolancie08, Krysi za wpłaty dla Daszy :) Dopisałam je właśnie do rozliczenia Daszy.
  14. Fajny z niej misiaczek :) Kochana jest :) Dopisałam właśnie do rozliczenia Soni wpłatę od Ossy98, Beli51 i Moni S. Bardzo dziękuję :)
  15. Czarodziejko właśnie puściłam przelew za luty; dopisałam też 20,00 zł dla Daszy od Iwony :) Dziękuję bardzo :)
  16. Jejku, Sasza jest nie do poznania. I taką ma mordkę szczęśliwą :) :) Super!
  17. Dopisałam właśnie do finansów Soni 20,00 zł od Israel :) Dziękuję bardzo :)
  18. Budrysku dziękuję za nr konta. Przelałam właśnie 10,00 zł. Będę trzymała kciuki za piesia. (Budrysku :) masz zapchaną skrzynkę)
  19. Budrysku ... strasznie żal tego piesia... . Ja nic więcej nie mogę poza wpłaceniem jednorazowo 10,00 zł. Podasz mi na pw nr konta? Z góry dziękuję.
  20. Dziś wpłynęło 40,00 zł od Marty :multi::multi::multi: tytułem "kundelkowa skarbonka dla Saszy". Dziękuję i dopisuję tę kwotę do pieniędzy Saszy :)
  21. Fajnie, że z Saszą już lepiej :) No i ten dom, że na nią czeka... :) :) Bardzo się cieszę. Od Black Dorian :loveu: wpłynęło dziś 30 zł. Zatem na koncie Saszy jest 209,50 zł :)
  22. Dopisuję w rozliczeniu Daszy dwie wpłaty: od Pani Marzeny :) 300 zł od Madziadaleny :) 5,00 zł Dziękuję bardzo :)
  23. [quote name='quatro']narazie jednorazowo przesłałam 10 zl i podrzucam Saszke[/QUOTE] Quatro :) bardzo dziękuję w imieniu Saszy :) Twoje pieniążki już wpłynęły, dopisałam je w poście rozliczeniowym do skarbonki Saszy.
  24. [quote name='Zofija']Sasza jest już po sterylizacji i wycięciu guza. Dzisiaj czuła się troszkę lepiej, wczoraj była masakra[/QUOTE] Mam nadzieję, że teraz to już każdego dnia będzie lepiej.
×
×
  • Create New...