Bazarek dla Dejzi, został zmieniony na bazarek dla Kacperka :oops: :oops:
tutaj link :oops: :oops:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109968[/URL]
Super :multi: :multi: :multi: Już mi kolejny kamyczek z serca spadł :multi: :multi:
To teraz poproszę o konkret, bazarek nadal dla Dejzi na sterylkę, czy dla innego psiaczka? Ale upierdliwa jestem :evil_lol: