-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Qdłaczek, przpomina się z samego rana ;) Może w tym tygodniu będzie lepiej :calus: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jestem dzisiaj na 100% pierwsza :multi::multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Faktycznie jesteś dzisiaj pierwsza :multi::multi::multi::multi: Dzień dobry:loveu: -
Łódź 5 LETNI NIEWIDOMY BOKSER RAY MA DOM POD WA-WA!!!!
Selket replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Cześć :calus: :calus: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Niestety nikt go nie chce :placz: -
To jutro również zasiądę z colą :evil_lol: Dobranoc, słodkich snów [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://images13.fotosik.pl/16/2d0a517d8a87c496.jpg&imgrefurl=http://heartgallery.blox.pl/html/1310721,262146,169.html%3F4&h=399&w=450&sz=35&hl=pl&start=7&tbnid=WUmFbDVkdYSdxM:&tbnh=113&tbnw=127&prev=/images%3Fq%3D%25C5%259Bpi%25C4%2585cy%2Bmisio%26gbv%3D2%26hl%3Dpl"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:WUmFbDVkdYSdxM:http://images13.fotosik.pl/16/2d0a517d8a87c496.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Ciocia jeszcze jeden pacerek zrobi ;) -
Ale mam słodzaichny kilkuwarstwowy podbródek :evil_lol: Są i sarenki :multi:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Hmm...ja siem ściany popsują to zrobimy nowe ;) Zuzka zaraz się uspokoi ;) No, ja mam nadzieję, że częsciej tu będziesz :evil_lol: -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Cole mam w domeczku ...zaraz Ci podeślę ;)[/COLOR][/FONT][/B] Dzięki, już mam ją w kubeczku:multi: [B][FONT=Arial][COLOR=red]doła mam że już nic więcej dla Qdłacza zrobić nie mogę :-([/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=black]Zrobiłyście baaaardzo dużo, zobaczysz, że jutro będzie lepiej :calus:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]ma w misce zapitkę ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=black]ciekawe co to za zapitka[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Chciałam powiedzieć , ze miałam posprzątane przed sesją zdjęciową :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Trzeba się poświęcić dla sztuki:evil_lol:
- 78403 replies
-
Ale mam długiego jęzora i rozwiane uszka :loveu: :loveu:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Przylazłam do Ciebie :evil_lol: -
Ozzulek z bułką super :loveu: Tylko gdzie zagrycha do bułki??? :evil_lol:
- 78403 replies
-
No która to z Was była??? No która??? Mi pożałowała i mi się pół kubeczka coli na koszulkę wylało :placz: :placz: A ja tak naprawdę to mam colę, lenia i zagwostkę :evil_lol: Alu ciemu mas doła :calus:
- 78403 replies
-
Melduję, że mam: 1. popcorn 2. colę 3. czekoladę 4. zasiadłam do oglądania fotasków :evil_lol:
- 78403 replies
-
Ślicny kotecek, slicna Lunka.... ;) A Niuniek dostanie robalową obrózkę :evil_lol:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B][URL]http://img176.imageshack.us/img176/2941/p4130049male3ru9.jpg[/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Jaka bestia:loveu::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Witaj Selkeciku w ten piękny dzień:multi:[/COLOR][/B][/quote] To jego prawdziwa natura :diabloti: Witatj emdziolku...fakt dzień dzisiejszy jest prześliczny:loveu: [quote name='Izabela124.']Hejka Widzialam wodnego potfffora[/quote] Hmmm...i jak??? :diabloti: [SIZE=4][COLOR=magenta][B]Zapraszam na bazarek dla Qdłaczka!!![/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110418[/URL] -
Dziś wystawiam bazarek, ale nie wiem jeszcze dla kogo.. Może dla niego?