-
Posts
10349 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=red][B]prosimy o pomoc w ogłoszeniach!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Mam wrazenie, ze te wybudzacze to chyba wiecej szkody niz pozytku przynosza... bo psy sa po tym cholerstwie pobudzone jak po ostrych dragach.... moj Edziu wylecial prosto ze stolu operacyjnego (pech chcial , ze kilka drzwi jednoczesnie bylo otwartych), w centrum wroclawie i pedzil na oślep przez kilka ulic...wcale nie moglam go dogonic... dobrze, że Kolargolek w miare zniosl zabieg....oby sie teraz nie paskudzilo..., na szczescie, przynajmniej w naszych okolicach, jest dosc chlodno,:calus: opowiadaj dalej jak tam sie nasz samochodowy śpiewak kuruje!!! -
maleńki 4 miesięczny Henio z chorym serduszkiem - ma dom!
kikou replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
hej... juz tak dawno nikt nic nie opowiadal o Heniu.... jak tam malutkie serduszko sie miewa? -
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
i co tam ? czy juz po zabiegu? -
[quote name='olenka_f']dojechaliśmy Olafa wszystkie moje potwory chciały powitać a on wlazł pod stół i nici z zabawy ale Basko mu nie odpuści - będzie się bawił i już w drodze bardzo spokojny, musieliśmy wysiąść na siku i picie tera wącha kąty i poznaje dom[/quote] jej jak cudownie...az mi sie lezka kreci w oku...
-
tak piesek juz jedzie nad morze... jest w drodze..
-
[quote name='Poker']I... pojechał po nowe życie. Naprawdę jest bardzo ładny,pyszczek ma niepowtarzalny , a do tego ten słodki zezik :evil_lol: Pa n jest pozytywnie nastawiony do maluszka i miejmy nadzieję,że dojadą szczęśliwie do Słupska. Szerokiej drogi :lol:[/quote] jej wspaniala wiadomosc... bardzo mnie uszczesliwila w taki ogolnie bardzo trudny dzionek.....
-
dzisiaj psiunio szykuje walizki....bo prawdopodobnie wyruszy nad morze do olenki f.... tylko nie ma transporterka..... [SIZE=5][COLOR=red]wrocek!!! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]transporter potrzebny na godz. 17ta !!!![/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Poker']Pan zgodził się zawieźć dziadzia,problem w tym,ze słupsku będzie w nocy ok24 - 01.Kto może wtedy po niego podjechać? Od kiedy on jest w schronie i czy nie nasiusia panu podczas jazdy? Pan wyjeżdża ok.17, dzisiaj!!![/quote] zadko sie zdarza zeby psiunie sikaly... Pan musialby po prostu z nim wychodzic na przerwy na siku....(raczej wymiotuja ale mlodsze...) ale ktos musialby psiunia wyprac... bo jesli Pan to osoba, ktora nie miala nigdy do czynienia z zapachem pieseczka prosto z boksu...to urwie Ci Poker uszy po powrocie....
-
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
nic podobnego.....nie zapomnieli...tylko jak juz zobaczy sie taką usmiechniętą mordeczkę to punkt ciężkości przenosi się na kolejne zagrożone istnienia...... super pasuje do niego imie Kolargol...ciągle się zastanawiałam...co mi przypominają te kiteczki przy jego uszkach... teraz sie wyjasniło... trzymam kciuki żeby jakiś komplikacji podczas zabiegu nie było... -
ale na przyklad moj Edzio jest ze schroniska w Tychach i tam siedzial prawie rok i mimo, ze brzydki maly kundel oszacowany na ok 13 lat nikt nie gonil go ze strzykawka.... to moze to naprawde tylko we wroclawiu taki syf z tym usypianiem....?
-
[quote name='ewajanka']Tak się zastanawiam, czy w tym schronisku wszystkie psiaki w wieku powyżej 10 lat są poddawane eutanazji, bo nieadopcyjne:roll:[/quote] nie mam doswiadczenia ze schroniskami...ale jakos na to wyglada..... czy inne schrony po prostu nie przyznaja sie do takich rozwiazan?:niewiem::niewiem::niewiem:
-
ja moglabym go wziac w poniedzialek do domu to moznaby zbadac jego stosunek do kotow....(mam kotke ktora nie jest najmilsza dla pieskow to odrazu bedzie widac...) zatrwaza mnie mysl jak taka kruszyna ma w kojcu zyc? chociaz to i tak milon razy lepsze niz strzykawka... nie zaszkodzi wyslac zdiecie do Pani...moze sie zakocha?
-
[quote name='GoskaGoska']Agnieszko aktualnialabys pierwszy post, bo ona juz nie bardzo proszę dodaj nowe psiaki a te bezpieczne wykasuj. A TERAZ PROSZĘ O PROPOZYCJE , KTORY Z ZGROZONYCH PSOW JEST NAJMNIEJSZY I NAJBARDZIEJ ZGODNY Z INNYMI ZWIERZĘTAMI, moze uda mi się przekonac jedną Pani z Krakowa. ALe w związku z tym ze mnie ma duzego mieszkania a ma inne zwierzęta dużą suczkę , nie jest wysterylizowana, poza tym jest kot, dwie adoptowane tchórzofretki i jeden adoptowany królik - to najlepiej bylo by malusią sunię lub jakiego malego kastrata. Więc jesli jest jakis spokojny dziadek - to dziewczyny piszcie - moze uda mi się zareklamowac:lol:[/quote] przeciez czarny dziadeczek jest przespokojny i zgadza sie z psami... a jajeczka mozna mu ciachnac jeszcze przed wyjazdem, moze nawet w schronisku... wtedy dt w kojcu moglby byc moze dla jakiegos wiekszego niunia, bo [B]jak taki maluch stary, gladkowlosy ma przetrwac zime w kojcu....?[/B]