-
Posts
10349 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
Aguchna kochana.... az mi się łezka kręci, że chociaż kilku udaje się pomóc.....
-
Mały czarny Pysio po 3 latach ma wspaniały dom :):):)
kikou replied to Negri's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']....DObra dzis robie dla 3 psiakow ogloszenia[/quote] a ktore to beda te pozostale dwa...? to moze jak dobry tekst bedzie gotowy to ja im zrobie allegro...? -
Mały czarny Pysio po 3 latach ma wspaniały dom :):):)
kikou replied to Negri's topic in Już w nowym domu
allegro Pysia wyroznione dzieki Reksiu! :loveu: choroba chcialam mu to takie najdrozsze wyroznienie zrobic na stronie kategorii ale nie moge bo nie mam zadnych komentarzy.... jesli to wyroznienie na stronie produktu nie przyniesie skutku to za 2 tyg. wyroznie go z innego konta...bo to taka bieda, ze faktycznie jak sie nie wezmiemy za ogloszenia to zmarnieje na nic w tym schronie..... a ten pysio Pysia taki slodziutki:kiss_2::kiss_2::kiss_2:..... ....dlaczego nikt go nie chce? -
Mam na katracje Olafa 80,- od Reksiu wierzę, że dasz jeszcze szansę tej starej "durnocie"-Olafkowi...?
-
Mały czarny Pysio po 3 latach ma wspaniały dom :):):)
kikou replied to Negri's topic in Już w nowym domu
zrobiłam smutnemu Pysiulkowi allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=433087148"][B][COLOR=#505050]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=433087148[/COLOR][/B][/URL] -
Mały czarny Pysio po 3 latach ma wspaniały dom :):):)
kikou replied to Negri's topic in Już w nowym domu
cos wtym jest...... bo Agatka byla w 38,...a to na pewno suczka byla... -
Tina - nie zdążyła znaleźć domu - niestety juz za TM
kikou replied to Slomka22's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w ogole to numerek na szyi nie jest tym samym numerem jaki jest na karcie psiaka..... -
Mały czarny Pysio po 3 latach ma wspaniały dom :):):)
kikou replied to Negri's topic in Już w nowym domu
jak duzy jest Pysio w stosunku np. do Murzynka i w ogole w ktorym boksie siedzi? -
..na wszelki wypadek dodalam, te nowe sliczne zdiecia do allegro..... ....:hmmmm:jak tak mocno licze na Pania, z ktora rozmawialam...to pewnie nie zadzwoni.....
-
[quote name='olenka_f']....... on w pańci to taki zakochany troszkę jest ;)[/quote] jak on taki w Panci zakochany...to jak teraz go przerzucic gdzies do hotelu to...zmarnuje sie calkiem...i zdechnie z tesknoty....:shake::shake: ...moze po kastracji te jego uciazliwe zachowania ustapia...
-
moze wstrzymajmy sie z alegratka do poniedzialku...moze jednak Pani, ktora dzwoniła z allegro weźmie dziewczynke...
-
Wczorajszy [B][SIZE=3][COLOR=red]PINCZEROWATY[/COLOR][/SIZE][/B], który ostatnio zachowuje się bardzo nieciekawie w boksie, a w dodatku przestał reagować na ludzi- ciężko z nim będzie cokolwiek dalej... [I][U](jakby mnie nie slyszał :roll:)[/U][/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/355/33193f50eb6cd4ac.jpg[/IMG][/URL] ale co konkretnie z malutkim? depresja? watek burej sunki [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118756[/url]
-
[B][COLOR=red]dzisiaj przyszlo 50,- od Ewy P.[/COLOR][/B] z poprzedniego miesiaca zostalo 66,- czyli razem jest 116,- zl
-
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Kikou, co ..........szopkę w ogrodzie? :crazyeye:. Przecież ta psina powinna iść do domeczku[/quote] lepsza przydomowa szopka niz schronisko, w zimie oczywiscie jakis kacik w domu sie znajdzie...ten psiak jest od trzech lat w schronisku, nikt nie wie czy on w ogole utrzymuje czystosc w domku.... ale Panie(mama i corka) sa naprawde odpowiedzialne, bardzo powaznie sie przygotowuja do tego zadania...na pewno nie dadza mu zmarznac w zimie.... -
[quote name='Neris']Koperku Olenka biorąc psa opierała się na naszych deklaracjach, ona bardzo niewiele zarabia i uwierzyła nam, że będizemy jej pomagać. Ja wydałam na Lilka ponad 1800zł ale nie zwalnia mnie to z danej obietnicy. Tyle tylko że zdecydowałam nie brać na razie psów na DT póki się finansowo nie odkuję. Tymczasem nawet na wątku Olafa jest w zasadzie opuszczona.[/quote] ja rowniez uważam że takie deklaracje na comiesięczne utrzymanie psa, powinny być bardzo przemyślane, bo co później ma zrobić ta osoba, która psa wzięła...?:shake::shake: matko...tak mi strasznie przykro ale naprawde oprocz deklarowanej kwoty nie jestem nic w stanie dodać .....
-
Tina - nie zdążyła znaleźć domu - niestety juz za TM
kikou replied to Slomka22's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a dla mnie to ona na taką smutniutką Tolę pasuje.... smutna Tola.... -
Tina - nie zdążyła znaleźć domu - niestety juz za TM
kikou replied to Slomka22's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy moze nazwiemy jakos dziewuszke? -
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
kikou replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
ojej...co z tym naszym biednym Czupurkiem? ale moze i dla niego zaswieci slonce......dzisiaj dzwonila, w jego sprawie bardzo mila Pani(z ogloszenia Slomki w GW), moze bedzie mogla podarowac mu nowe zycie....... to oczywiscie nic pewnego...... ale zawsze taka iskiereczeczka nadziei malutka w tym tunelu nieszczescia...... -
dzisiaj dzwonila bardzo mila Pani z allegro....rozwaza wszystkie za i przeciw, ma dac znac w okolicach weekendu...moze Boneczka bedzie miala nareszcie domek.. trzymam kciuki...