Musze Ci powiedziec, ze jednak jak sie czlowiek troche zaangazuje w pomoc psiakom to sie swiatopoglad zmienia. Dzisiaj mialam szkolenie i tam na podworku byla sunia - ladna zadbana i miala 5 szczeniakow - takie kochane kluseczki
I wszyscy sie zachwycali a ja co... a ja sie zastanawialam czy aby kiedys te psiaki nie trafia do schronu, albo do zlych ludzi... i bardzo bym chciala zeby tak sie nigdy nie stalo