podniose psiaki
Gisellka Norcia moze i jest grzeczna coraz bardziej (tfu tfu zeby nie zapeszyc), ale musze TZowi troche powiercic dziure w brzuchu bo on cos nie bardzo zadowolony z piesy w domu ;P a piesa imie ma idelane bo tak juz zryla kojec ze brak slow
Co do problemu 2 wspolczuje i mam nadzieje, ze sie szybko rozwiaze bo sie kobieto nerwowo wykonczysz - mam nadzieje, ze sie myle, ale naprawde czasem i wariaci sie trafiaja ;(