[quote name='GoskaGoska']hm.. no duze psy to dopiero kanapowce i przytulaki[/quote]
:D no cos w tym jest :) wczoraj moja 34 kg sunka wladowala mi sie na kolana :) na szczescie siedzialam na podlodze :cool3:
Nevio chyba nie bardzo nadaje sie na podworko, ale to moja wlasna opinia, bo tak sobie mysle, ze jak on mial swojego pancia to nie jest przyzwyczajony do mieszkania na dworze...