tak jest w umowie adopcyjnej ze mozesz oddac psa w ciagu 2 tygodni - przynajmniej tak bylo jak bralismy Reksia - a wiem bo ja zwykle czytam to co mam podpisac, ale z tego co pisze Xmartix to p. Marta chce mu pomoc wiec mam nadzieje, ze Diego nie straci domu