Jump to content
Dogomania

Hawanka

Members
  • Posts

    2970
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hawanka

  1. [quote name='kasia_86']ludzie też sobie dosmaczają... bez przesady, nie dosmaczamy nie wiadomo czym... na pewno lepiej gdy pies je chętnie, i wszystko, ale ja nie umiałabym patrzeć jak ona któryś dzień z kolei nie chce i nic nie rusza :/[/QUOTE] Zgadzam sie !!!!
  2. Mój Hillsa nie chciał nawet powąchać. BIOMILLA NIE DESTOWAŁAM A co sadzicie o karmie ROYAL CANNIN SENSIBLE ???
  3. [quote name='Delph']Nie radzę dawać psom karm ze "wzmocnioną" smakowitością[/QUOTE] A to niby dlaczego....???
  4. [quote name='FLY']ja tam jej nie widziałam, ale z nazwy mi się baaardzo spodobała:P hehe[/QUOTE] A ja ta hawaneczke widziałam osobiście bo ma ja moja znajoma ;)
  5. [quote name='FLY']Hawańczyki - były tylko dziewczynki;) na obu wystawach te same. szcz. BALBINKA Z PRZEMOŻNEJ CHĘTKI mł. AYCLODI Z PRZEMOŻNEJ CHĘTKI pośr. IBERIA BOHEMIA VAMPIRELLI :loveu: otw. OFF HANDED REPLY THE NOBLE MINDED[/QUOTE] dzięki interesowało mnie czy była ta sunia IBERIA BOHEMIA VAMPIRELLI :loveu: bardzo mi sie podoba
  6. [quote name='bursztynki']A jak z apetytami Waszych pięknych hawanczyków??????[/QUOTE] Hi hi to to Ja sie wypowiem :D Pedruś jest ogromnym niejadkiem (a zreszta jest juz gdzies temat o tym ze pedro nie chce jesc suchej karmy) co ja nie kąmbinowałam karmy to chyba wszystkie jakie sa możliwe próbowałam i najdużej jadł Flatazor i Purine Pro Plan ale też teraz je st FE!!! teraz zajada sie karmą ROYAL CANNIN SENSIBLE i jak mu wsypuje ta karme do miski to szczeka cieszy sie zobaczymy jak długo :)
  7. FLY a stawka Hawańczyka ???? Byłabym wdzieczna za podanie ;)
  8. [quote name='kasia_86']zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz: czym różni się RC Mini Ultra Sensible od RC Mini Sensible ??? bo jest karma i taka i taka...[/QUOTE] Royal caninn sensible ma wieksze troszeczke granulki ,zapach który przyciąga wybredego psa do miski :D i jest bardzie tłusta ;) Mój jak widzi ze wsypuje mu Royala do miski to szczeka cieszy sie dzisiaj dostał rano dawke 75 gram i wszystko zjadł ;) Az sie serce raduje jak mój NIEJADEK wcina :D
  9. [quote name='filodendron']Spojrzałam sobie na skład tej RC sensibiliti mini. Swojemu psu musiałabym dawać prawie 200 gram dziennie :crazyeye: Zazwyczaj karmy, które kupuję mają dawkę dla niego w okolicy 120 g. Toż to same wypełniacze.[/QUOTE]Ja pedrusiowi daje 50 gram rano i 50 gram wieczorem :) a wazy 4,900 :)
  10. [quote name='murakami']Ano to sorki :oops: Faktycznie już by można tym tę sunie skarmiać, ma prawie 10 m-cy.[/QUOTE] Każdy może sie pomylić ;)
  11. [quote name='murakami']No ona już karmi rc sensible :czytaj: ;) ;);):lol:[/QUOTE] tak tylką ta wersją dla szczeniąt :d czyli karmi tą ---->[url]http://www.zoologiczny.sklep.pl/Royal_Canin_Junior_Ultra_Sensible_0_5kg__28_109_70_142_199___2710[/url] a mi chodzi o ta :diabloti:-->[url]http://www.zoologiczny.sklep.pl/Royal_Canin_Sensible_Mini_9_5kg__28_109_70_142_199___5456[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='kasia_86']9,5 miesiąca. To psiak wzięty ze wsi, w wieku 4 m-cy, żywiony tam niestety byle czym. Gdy do nas przyszła, to najchętniej jadła ryż+kurczak, zamiennie z Animondą Gran Carno Junior, suchej karmy (wtedy Purina ProPlan) nie tykała. Za radą weta ok. 3-4 tyg temu zmieniliśmy na RC Mini Ultra Sensible Junior i było super, mogła jeśc tylko to, same suche. Zmieniło się to kilka dni temu. Sunia ok. 3 tyg temu skończyła pierwszą cieczkę.[/QUOTE]Wiesz co a jak byś przeszła na royal cannin sensible ???Mój tez był na purinie zjadł jeden worek 3 kg kupiłm drugi i pudło nie chce jesc wiec kupiłam2,5 kg royal cannin sensilbe i jak zobaczy ze biore karme to szału dostaje :D:D:)
  13. [quote name='rodzice']drugie zdjecie w skałkch - prawdziwa gwiazdeczka .[/QUOTE] Oj Tak ....... :)
  14. [quote name='maciek_axa']Ok, ok.. jak mi jakiś Hawańczyk pod obiektyw wpadnie to dam znać ;)[/QUOTE] Mam nadzieje ze wpadnie hawańczyk bedzie na ringu nr 1 jest zgłoszonych 5 sztuk :loveu:
  15. my od tygodnia jemy royal cannin adult lub sensible narazie bardzo ładnie jemy :D
  16. [quote name='maciek_axa']Ok, jak coś to jak się poznamy? Ja będę koło ringu niufów cały czas :)[/QUOTE] Tzn mnie niestety nie bedzie :( potrzebuje fotki do albumu ;)
  17. czy jezeli pies jest uczulony na pyłki traw to moze byc tylko wiekszy wyciek z oka lub lizanie przednich łap ??? kaszel to on ma ale sercowiec wiec....
  18. no no ślicznie !!!!!!!!!!! :) A jak z ringówka-ładnie chodzi wie co to jest :) u was to jeszcze nie jest tak ważne ale warto by było zeby w miare bella chodziła bo sedzia hmmm srogi i uwage zwraca na takie szczegóły :(
  19. [quote name='Monia85'] A jeśli chodzi o Ustkę to widać wystąpią tylko dwa Hawańczyki. Moja Bella i Pedruś Hawanki. Czy może ktoś jeszcze się zgłosił?[/QUOTE] dobrze ze chociaż ty bedziesz zawsze rażniej :) benda jeszcze 2 hawańczyki jeden w klasie championów a druga w otwartej lub młodzieży nie jestem pewna :) No i może bursztynki :) Arabella w klasie baby ??
  20. [quote name='marteczka77']Chodzi mi o potwierdzenie zwykłym listem np. z Leszna już przysłali mi prawie 2 tyg. temu ,a z Słupska jeszcze nie.Sa to moje pierwsze wystawy wiec nie bardzi sie w tym wszystkim orientuje,może nie zawsze przysyłają listownie pocztą?[/QUOTE] do dzisiaj sa zgłoszenia wiec mysle ze na drugi tydzień powinnas cos dostac. Ja tez jeszcze nic nie dostałam a zgłoszona i opłacona :)
  21. [quote name='marteczka77']Czy dostał już ktoś listowne zaproszenie na wystawę?[/QUOTE] Czy chodzi ci o potwierdzenie i numerek wystawowy ????
  22. [quote name='ankacyganka']Tak, jedziemy w niedziele, grupa 8. Daj znac jesli jestes zainteresowana wspolna wyprawa ;). GG 5282826[/QUOTE] Napewno napisze :)
  23. Dziewczynki jeszcze raz Gratulacje !!!! I DZIĘKUJE ZA FOTKI :):)
  24. [quote name='bursztynki']Juz po wystawie,początek wyglądał smutnie ,zimno i pochmurno ,jakby miało" lunąć",ale się wypogodziło, i hawany wystartowały: moja Jula niestety się nie popisała, skakała i tancowała na ringu ,ocena doskonała i sreberko, Nadin(Nutka) pięknie szła i nagle usiadła sobie na środku ringu................ i po chwili wesoło poszła dalej (cały hawan)również dostała srebro.Meisi otrzymała złoto , mumin złotko i doskonała ocena ,rase zgarneła suczka p.Basi Gratulacje dla wszystkich właścicieli i hawańczyków !!!!!!!!Miło było sie spotkać w takim sympatycznym gronie (dwie suczki nie dojechały )[/QUOTE] Ogromne gratulacje dla wszystkich !!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: Mam nadzieje ze Fotki pojawią się :lol::roll:
×
×
  • Create New...