Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!! :loveu:
Czasem na najprostsze rozwiazanie nikt nie wpada i trzeba przypadku, a moze geniuszu a moze i jednego, i drugiego) zeby na nie wpasc. Najwazniejsze, ze Atos ma sie o wiele lepiej i ze jest szczesliwy, a ze jest chyba nikt nie ma watpliwosci... :p
Czy z tym zamykaniem watku, to ostateczna decyzja?? Zawsze, nawet jak z Atoskiem bylo zle, bylo tu jakos tak optymistycznie, az przyjemnie bylo zagladac i kibicowac. Az sie czlowiekowi cieplutko robi na sercu, kiedy sie patrzy jak bylo wczesniej, a jak jest teraz- jakim wspanialym psem jest teraz Atos. Smutno teraz na sama mysl, ze to juz koniec... :-(