Jak to mowia- zawsze moglo byc gorzej. Dobrze, ze choc pileczka jest. A gdyby Betka, nawet jesli niechcacy, zrobila jej krzywde, to chyba lepiej, ze zostaly rozdzielone zanim do tego doszlo... :roll:
Liweczko, nie trac nadziei! Jakis domek musi sie w koncu znalezc!