[SIZE=2][COLOR=Blue][B]Przepraszam,że tu piszę,ale nie umiem robić własnego tematu :-(
Jeśli komuś ten post będzie przeszkadzał,to go usunę:painting:
[COLOR=Black]A to teraz coś napiszę.
Nazywam się Ula i mam 10 lat.Mój pies to Ałek i ma 8 lat.Jest rasy York.
Baardzo go kocham.I jeśli ktoś z moich głupich kolegów z podwórka go kopnie lub coś źle o nim powie ,to biada mu,oj biada:mad::mad:
A teraz zdjęcia Ałeńka:
[IMG]http://%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img254.imageshack.us/img254/15/obraz045wh6.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img254.imageshack.us/img254/15/obraz045wh6.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img170.imageshack.[/IMG][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=YellowGreen]http://img170.imageshack.us/my.php?image=obraz020od7.jpg[/COLOR]
nie mogę ich inaczej wkleić:(
[SIZE=2][COLOR=Blue][B][COLOR=Black][COLOR=YellowGreen]http://img509.imageshack.us/my.php?image=obraz045as3.jpg
[/COLOR][COLOR=YellowGreen]http://img267.imageshack.us/my.php?image=maj097mc1.jpg[/COLOR]
Na działce z Deisy i z zółwiem:)
Na razie nie daję więcej zdjęć,bo nie wiem czy będzie je można oglądać.
A i Teqquila mi poleciła to forum,bo kiedy u mnie jest,to wchodzi na nią a ja ją oglądam:)
Pozdrawiam Was ,i wasze psiaki też!:p
[/COLOR]Więcej zdjęć,dam innym razem
[/B][/COLOR][/SIZE]