Jump to content
Dogomania

Ula i Ałek

Members
  • Posts

    37
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ula i Ałek

  1. Właśnie tata sam zaproponował hodowlę, ale myślę ,że powiedział to bezcelowo, bo jeśli nie chce mieć bałaganu w domu to nigdy by nie wpuścił Briarda do domu :evilgrin: Chciała bym z rodem. ale sama na niego zbieram, i raczej nie byłoby mnie na niego stać. Świetnie, że nie było by problemu, dziękuję za odpowiedź!
  2. ...potrzebna tylko jedna rzecz. Mianowicie marzę o Briardzie. (owcz. francuzki briard) rozmawiałam z tatą długi czas o nim i o jego zachowaniu i innych cechach. W końcu pokazałam mu zdjęcia w internecie, bo zawsze coś wypadało i w ogóle... Tata powiedział, że gdyby pies mógłby być strzyżony, to by się na niego zgodził! Tylko wyczytał potem w internecie, że po ostrzyżeniu filcuje mu się sierść... A tata nie zgodził by się na psa- owcę , bo mówi,że upaćkał by mu cały dom, jakby wrócił z dworu po deszczu. Dla mnie by to nie miało znaczenia. :shake: Wie ktoś może coś na temat tych psów?
  3. O Boże,Briard! Jak ja marzę o takim psie! Pozdrowienia!
  4. Ten temat poświęcony jest Ałkowi.9-letniemu Yorkowi. Jestem z nim prawie od urodzenia.Miałam 2 lata,kiedy go dostałam. Jak by coś,Ałek jest moim psem. [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1743/beztytuu11fp2.gif[/IMG]
  5. Haha.Świetne te fotki.
  6. Śliczna jest :evil_lol:
  7. Fajnie,Amigo ma żonę :p Mój Ałek żony nie ma,i chyba mieć nie będzie. Amigo jest słodki!A szczególnie jako archeolog. Znalazł już coś?:cool1:
  8. [B]Czesc Klaudia to ja Ula od Ałka Witam i zapraszam do mnie na bloga :)[/B]
  9. [B]Fajnie ,że Ałek Ci się podoba:oops::sweetCyb: I dziękuję,za wytłumaczenie:) [/B]
  10. [SIZE=2][COLOR=Blue][B]Przepraszam,że tu piszę,ale nie umiem robić własnego tematu :-( Jeśli komuś ten post będzie przeszkadzał,to go usunę:painting: [COLOR=Black]A to teraz coś napiszę. Nazywam się Ula i mam 10 lat.Mój pies to Ałek i ma 8 lat.Jest rasy York. Baardzo go kocham.I jeśli ktoś z moich głupich kolegów z podwórka go kopnie lub coś źle o nim powie ,to biada mu,oj biada:mad::mad: A teraz zdjęcia Ałeńka: [IMG]http://%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img254.imageshack.us/img254/15/obraz045wh6.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img254.imageshack.us/img254/15/obraz045wh6.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img170.imageshack.[/IMG][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=YellowGreen]http://img170.imageshack.us/my.php?image=obraz020od7.jpg[/COLOR] nie mogę ich inaczej wkleić:( [SIZE=2][COLOR=Blue][B][COLOR=Black][COLOR=YellowGreen]http://img509.imageshack.us/my.php?image=obraz045as3.jpg [/COLOR][COLOR=YellowGreen]http://img267.imageshack.us/my.php?image=maj097mc1.jpg[/COLOR] Na działce z Deisy i z zółwiem:) Na razie nie daję więcej zdjęć,bo nie wiem czy będzie je można oglądać. A i Teqquila mi poleciła to forum,bo kiedy u mnie jest,to wchodzi na nią a ja ją oglądam:) Pozdrawiam Was ,i wasze psiaki też!:p [/COLOR]Więcej zdjęć,dam innym razem [/B][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...