[quote name='Shetanka']Nos przy ziemi to podstawa ;) hm, skąd ja to znam...[/quote]
Inaczej być nie może :) zawsze cos wacha, liże dobrze ze sie oduczył zbierac z ziemi wszystkiego co popadnie, no chyba ze chce mi zrobić na złosc:diabloti:
tak,tak One wszystkie to jedne wielkie niespodzianki:loveu:[/quote]
:razz: nigdy nie wiesz czym Cie zaskoczą :evil_lol:
A Bullitek już wiem czemu przeszedł na tańsza karme, jak jest w Holandii to nic dziwnego ze za trawke sie zabrał he he :evil_lol::evil_lol:
[quote name='Shetanka']Będzie więcej fotek, to i zagościmy częściej :razz:[/quote]
:evil_lol: To wyglada jak szantaz he he
Fotki beda jak tylko troszke sie wypogodzi, bo leje i leje i przestać nie chce :mad:
[quote name='Bullila.nl']Gdzie te foty:mad::evil_lol:
Doberek:diabloti:[/quote]
:multi: Doberek
Foty beda jak tylko przestanie lać :( pogoda jest okrutna, pada od wczoraj a przy takiej aurze to i Ricowi nie uśmiecha sie wychodzić :evil_lol:
[B][I][COLOR=red]DAJCIE TROSZKI SŁONECKA :)[/COLOR][/I][/B]
[quote name='Bullila.nl']Mnie tez rozwala minami:evil_lol: a z tym lustrem to tez prawda ,moj jest chory na narcyzm:loveu:
:loveu: moj tez istny narcyz :evil_lol: a mowia ze psy nie rozpoznaja siebie w lustrze :lol: a tu taka niespodzianka he he
[URL="http://images29.fotosik.pl/252/58f2171204fbef9d.png"]:evil_lol:http://images29.fotosik.pl/252/58f2171204fbef9d.png[/URL] chyba Vegulce włączył sie instynkt macierzynski, może te kocietka to właśnie pitboxterriery :evil_lol:
:multi:
[URL]http://images33.fotosik.pl/329/7b2368df0fc3f9c9.jpg[/URL] o joj co za biedactwo hehe:loveu:, Bullitek mnie rozwala :loveu:[URL]http://images23.fotosik.pl/252/b1f9ce8b0ec401e2.jpg[/URL] :evil_lol: jest niesamowity
I zgadzam sie ze psy widza przez szyby nawet powiem wiecej ze rozpoznaja siebie w lustrze :lol: - chyba przynajmniej mam takie wrazenie jak moj Rico patrzy na siebie z uwielbieniem a pozniej kuka na mnie patrzac dalej w lustro :)
[quote name='Bullila.nl'][URL]http://img171.imageshack.us/img171/2821/dsc00769editedzq0.jpg[/URL]
co bylo na drzewku????
wiewioreczka moze:evil_lol::evil_lol:[/quote]
Pieron wie co on tam wypatrzył :evil_lol: stał i sie wściekał :lol:
[quote name='Bullila.nl']cos w tym jest z tymo obserwacjami moj Bullit tez lubi w oknie tarasowym siedziec,zwlaszcza jak mnie nie ma w domu:evil_lol:[/quote]
Jak nie ma nikogo wtedy to sie obserwuje :) kto wie co sie może wydarzyć podczas nieobecności panci :evil_lol:
O jejku jakie nieszczescie :loveu: moj ma identycznego focha jak ma spać w swoim łózeczku :lol: pewnie juz sobie myśli co by zrobić zeby tylko wtrynić sie na łózko do Panci ;)
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/253/8baa825bbc301990.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Bullila.nl']Romantyk na tej foteczce:loveu:
chyba wysoko mieszkasz:crazyeye:?[/QUOTE]
Taki moj romantyk ;) oby jeszcze chciał nim byc :)
A ten widok to z balkonu moich rodziców, my mieszkamy w domku i nie mamy takich widoków wysokościowych ;) których o dziwo Ricowi brakuje, bo on uwielbia obserwacje :)