-
Posts
2868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pusiakowa
-
Byliśmy wczoraj na małym wypadzie. Puszek był w raju :D Przez jakieś 4 godziny hasał gdzie tylko się dało :) [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_04442.jpg[/IMG] [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0453-1.jpg[/IMG]
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-yn46myQ60cE/T8NfaJhRDMI/AAAAAAAAXGo/PMpxrdpaCTg/s640/IMG_6185.JPG[/url] jak pańcia :diabloti:
-
Witam! :) Wpadam z rewizytą do was :D Luna jest słodka :loveu:
-
[quote name='Misia&Ruby'][URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0304.jpg[/URL] Uwielbiam uśmiechnięty pychol Puszka :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='Jean']Przybyłam z miłości do Twych zdjęć ;) Zapisuje sobie i będę częstym gosciem![/QUOTE] Łoł, miło mi :) . Nie wiem czy tu cokolwiek zobaczysz, bo jak widać mało się w tej galerii dzieje :D [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0298-1.jpg[/IMG] Nawet nie mam zdjęć Puszka żadnych nowych :P
-
a co o tym powiecie? [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0434.jpg[/IMG]
-
[quote name='anorektyczna.nerka']Pusiakowa, a ten róż na górze to obrobka, czy takie zdjęcie?[/QUOTE] obróbka. 10 znaków.
-
[quote name='Izabela124.']Martyna- mi się bardzo podoba :)[/QUOTE] [quote name='westie_justa']Mi również :)[/QUOTE] [quote name='Zuzia&Snoopy'][URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0433-1.jpg[/URL] to jest genialne, kolory są mega! ale w takich zdjęciach niezbyt mi leży centralny kadr ;)[/QUOTE] Dzięki ;) muszę iść zrobić poprawkę z tym kadrem :P
-
[IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0433-1.jpg[/IMG]
-
[B]understandme [/B]kolory są mega ;)
-
[quote name='Culineo'][B]Pusiakowa[/B] zdjęcie mi się mega podoba ! jest b.klimatyczne :)[/QUOTE] dziękuję :)
-
[IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0386.jpg[/IMG]
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
Pusiakowa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
Ocen mogłoby nie być i byłoby cacy :D -
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
Pusiakowa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='dogomanka_']studia lepsze niż codzinne łażenie do szkoły. :D poza tym jeszcze nie wiem czy gdziekolwiek pójde bo teraz się nad tym grubo zastanawiam, a jak już pójdę to raczej zaocznie więc też spoko. :D[/QUOTE] Nie chcesz iść na studia?! ;o -
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
Pusiakowa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='dogomanka_']wole maturki i mieć spokój, niz jeszcze się tyle lat męczyc. :diabloti:[/QUOTE] a studia? ....... -
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
Pusiakowa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='dogomanka_']męcz się. :diabloti:[/QUOTE] Idź maturki pisz :P -
[quote name='Iza.']human, najbardziej lajtowy profil :lol: :P[/QUOTE] No i prawidłowo :D
-
[quote name='Iza.']No to trzymam kciuki za wyniki! do LO chcesz iść ? na jaki profil ? nie musze pytać sama wiem hahahaha[/QUOTE] Ta, do LO. Na humana chciałam ;d
-
[quote name='Iza.'] heeeejka :cool3: jak Twoje egzaminy ?? żyjemy, całkiem spoko, od jutra na zajęcia, koniec wolnego, co mnie niesamowicie wręcz dołuje :shake:[/QUOTE] Nienajgorzej tak myślę, ale zobaczymy co z tego będzie :D No ja też od jutra do szkoły, tak mi się chce, że nie pytaj :P
-
Cześć :D jak tam żyjecie?
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
Pusiakowa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='dogomanka_']bardzo dobrze żyję. :D a ty siostra jak żyjesz? :D[/QUOTE] A no dobrze sie mam, dobija mnie tylko fakt, że jutro szkoła. :D Też chce już wakacje. -
[quote name='understandme'] [B]Pusiakowa[/B] jak dla mnie extra! :multi:[/QUOTE] [quote name='Onomato-Peja']Dla mnie bomba, fajne kolorki, kadr również mi się podoba. Nic dodać nic ująć. ;)[/QUOTE] Dziękować :)
-
Fajne oczy ma ten po lewej :)
-
No u mnie to raczej nie przejdzie, przecież nie pójdę z psem do szkoły :P
-
[quote name='Onomato-Peja']Spacer się szykuje z żonkilową i Unbelive(...) :lol:. Zajrzyj do niej do galerii. ;) A i ja chyba jutro do PRG wpadnę z Rastą ale nie wiem czy by Ci się chciało leźć, bo będziemy głównie łazić i to od rana.[/QUOTE] Zobaczę jeszcze. A o której chcesz tu wpaść jutro?