Jump to content
Dogomania

Pusiakowa

Members
  • Posts

    2868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pusiakowa

  1. Byliśmy wczoraj na małym wypadzie. Puszek był w raju :D Przez jakieś 4 godziny hasał gdzie tylko się dało :) [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_04442.jpg[/IMG] [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0453-1.jpg[/IMG]
  2. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-yn46myQ60cE/T8NfaJhRDMI/AAAAAAAAXGo/PMpxrdpaCTg/s640/IMG_6185.JPG[/url] jak pańcia :diabloti:
  3. Witam! :) Wpadam z rewizytą do was :D Luna jest słodka :loveu:
  4. [quote name='Misia&Ruby'][URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0304.jpg[/URL] Uwielbiam uśmiechnięty pychol Puszka :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='Jean']Przybyłam z miłości do Twych zdjęć ;) Zapisuje sobie i będę częstym gosciem![/QUOTE] Łoł, miło mi :) . Nie wiem czy tu cokolwiek zobaczysz, bo jak widać mało się w tej galerii dzieje :D [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0298-1.jpg[/IMG] Nawet nie mam zdjęć Puszka żadnych nowych :P
  5. a co o tym powiecie? [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0434.jpg[/IMG]
  6. [quote name='anorektyczna.nerka']Pusiakowa, a ten róż na górze to obrobka, czy takie zdjęcie?[/QUOTE] obróbka. 10 znaków.
  7. [quote name='Izabela124.']Martyna- mi się bardzo podoba :)[/QUOTE] [quote name='westie_justa']Mi również :)[/QUOTE] [quote name='Zuzia&Snoopy'][URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0433-1.jpg[/URL] to jest genialne, kolory są mega! ale w takich zdjęciach niezbyt mi leży centralny kadr ;)[/QUOTE] Dzięki ;) muszę iść zrobić poprawkę z tym kadrem :P
  8. [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0433-1.jpg[/IMG]
  9. [B]understandme [/B]kolory są mega ;)
  10. [quote name='Culineo'][B]Pusiakowa[/B] zdjęcie mi się mega podoba ! jest b.klimatyczne :)[/QUOTE] dziękuję :)
  11. [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0386.jpg[/IMG]
  12. Ocen mogłoby nie być i byłoby cacy :D
  13. [quote name='dogomanka_']studia lepsze niż codzinne łażenie do szkoły. :D poza tym jeszcze nie wiem czy gdziekolwiek pójde bo teraz się nad tym grubo zastanawiam, a jak już pójdę to raczej zaocznie więc też spoko. :D[/QUOTE] Nie chcesz iść na studia?! ;o
  14. [quote name='dogomanka_']wole maturki i mieć spokój, niz jeszcze się tyle lat męczyc. :diabloti:[/QUOTE] a studia? .......
  15. [quote name='dogomanka_']męcz się. :diabloti:[/QUOTE] Idź maturki pisz :P
  16. [quote name='Iza.']human, najbardziej lajtowy profil :lol: :P[/QUOTE] No i prawidłowo :D
  17. [quote name='Iza.']No to trzymam kciuki za wyniki! do LO chcesz iść ? na jaki profil ? nie musze pytać sama wiem hahahaha[/QUOTE] Ta, do LO. Na humana chciałam ;d
  18. [quote name='Iza.'] heeeejka :cool3: jak Twoje egzaminy ?? żyjemy, całkiem spoko, od jutra na zajęcia, koniec wolnego, co mnie niesamowicie wręcz dołuje :shake:[/QUOTE] Nienajgorzej tak myślę, ale zobaczymy co z tego będzie :D No ja też od jutra do szkoły, tak mi się chce, że nie pytaj :P
  19. Cześć :D jak tam żyjecie?
  20. [quote name='dogomanka_']bardzo dobrze żyję. :D a ty siostra jak żyjesz? :D[/QUOTE] A no dobrze sie mam, dobija mnie tylko fakt, że jutro szkoła. :D Też chce już wakacje.
  21. [quote name='understandme'] [B]Pusiakowa[/B] jak dla mnie extra! :multi:[/QUOTE] [quote name='Onomato-Peja']Dla mnie bomba, fajne kolorki, kadr również mi się podoba. Nic dodać nic ująć. ;)[/QUOTE] Dziękować :)
  22. Fajne oczy ma ten po lewej :)
  23. No u mnie to raczej nie przejdzie, przecież nie pójdę z psem do szkoły :P
  24. [quote name='Onomato-Peja']Spacer się szykuje z żonkilową i Unbelive(...) :lol:. Zajrzyj do niej do galerii. ;) A i ja chyba jutro do PRG wpadnę z Rastą ale nie wiem czy by Ci się chciało leźć, bo będziemy głównie łazić i to od rana.[/QUOTE] Zobaczę jeszcze. A o której chcesz tu wpaść jutro?
×
×
  • Create New...