[quote name='basiapron']no,ja musze żabce przelew zrobić,a gdzie on się szlaja?[/quote]
Przelew można zrobić beze mnie na forum ;)
[quote name='Wet-siostra']
Pytała mnie o Żabę,czy wiem,gdzie jest,kiedy wybiera się do schroniska.
Żabko-Pani Roma bardzo prosi,byś jak będziesz w schronie popatrzył,jak się mają jej psiaki i dał jej znać.[/quote]
Kiedy ja tam będę to najstarsi górale nie wiedzą... :shake:
W tym tygodniu nawet nie miałem kiedy oddać maszynki do mielenia, śrubka już jest:oops: