-
Posts
7813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagata
-
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Jak będziesz coś nowego wiedziała, to daj znać, co z Bellą. Zaczynam się bać, czy ona doczeka jesieni... -
W obu przypadkach przy nabywaniu zwierzaka można zawrzeć umowę cywilno-prawną przewidującą odszkodowania finansowe za ukrycie ważnych informacji o stanie zdrowia psa czy kota. Jeśli spzedający nie będzie chciał jej podpisać, to znaczy,że ma coś do ukrycia...
-
Wybaczcie koniunkturalizm, ale może teraz wykorzystać okazję i porozwieszać w szkołach średnich plakaty ze zdjęciami ze schronu i spróbować w ten sposób zwerbować trochę więcej wolontariuszy dla Orzechowców? Idą wakacje, może choć kilkoro okaże się takich jak Zaba...
-
Jest w nowinach.A jeśli chodzi o weta, który zaglądał do Orzechowców, to wcale nie jest w porządku.Nie wierzę, że nie widział zagłodzonych psów z pustymi miskami. Nie trzeba go prowadzać do chorych zwierząt, ma nogi, to mógł sam się przejść i zobaczyć co się dzieje. Chyba, że to taki sam wet jak ten poprzedni, co pousypiał pieski. Zawsze mógł powiadomić insp. wet. o sytuacji w schronie. Odnoszę wrazenie, że powtarza się to, co było przed wszczęciem postępowań prokuratorskich. Wtedy tez zaczęło być głośno i niewiele się zmieniło w Orzechowcach, a są tacy ludzie z Przemyśla, którzy swoje pisma i petycje do władz w tej sprawie mogą liczyć już na kilogramy. Oczywiście bez jakiegokolwiek oddzwięku ze strony władz. Na sesjach rady też bywali...
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Betonowy nie wchodził w grę od początku z uwagi na koszty. Ja myślałam o czymś takim, co chroniłoby Romę przed wścibskimi przechodniami i komentarzami " cholera tyle psów, jak tu śmierdzi itd" ale też zabezpieczałoby siatkę na łączeniu z podmurówką,żeby psy nie zdołały się wydostać nawet po paru latach. Siatka musi być już, z uwagi na pogodę, o reszcie można pomyśleć póżniej -
Ten szpital kierowniczki, to taka ucieczka przed odpowiedzialnością? Bo jeśli tak, to chętnie przekazałabym jej stosowne życzenia wraz z egzemplarzem gazety i zdjęciami szczątków:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad:
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Psy razem z Romą siedzą w domu i płaczą, bo im i ciasno i duszno. Czekają dziejszego spawania i zaciągania siatki jak zbawienia. Weronika pomyśl o tej blasze falistej na siatkę od ulicy,żeby dzieciaki nie drażniły psów a sąsiedzi się nie czepiali, że ich tak dużo na podwórku. kAsę wysyłam na żabę -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Bella...:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
Ponoć w najbliższych Nowinach ma być kolejny artykuł o Orzechowcach, może warto temu dziennikarzowi (Norbert W..) przekazać zdjęcia szczen iąt? Niech i w Przemyślu ludzie zaczną się przejmować tymi sprawami
-
A na tą wspaniałą szansę na adopcję mają czekać spragnione i tak głodne,że się zagryzają, bo nie ma środków wystarczających dla wszystkich psów?
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Zaba ma kłopoty z wejściem na dogo,przekazuję więc w jego imieniu stan rachunków z jego konta:Wpłaty na płot - 400 zł +200 zł wpłaty na sterylki: 100 zł +200 zł Z uwagi na prośby o anonimowośc, nie podaję bliższych szczególów. Kto chce potwierdzenia, prosimy o priv. Z całego serca dziękujemy przyjaciołom z Siedlec. -
O ile wiem kierowniczka schronu zastosowała klasyczny unik i próbuje zwalić winę na pracowników, ale przecież - jeśli znacie tych pracowników - zawsze możecie napisać list do prokuratury w ich obronie. Osoby postronne nic nie wiedzą o tych ludziach poza tym, co się wypisuje w gazetach. A jak kradna i biją zwierzęta, to wszycy, nie? I macie rację, dziewczyny, szkoda, że nie w schronie pomagają. Ale też spójrzcie na to z innej strony: walczą miedzy sobą dwie?trzy organizacje, każda niby dziala dla dobra zwierząt, a skutek jest taki, że wolontariat jednej organizacji jest do schronu nie wpuszczany, tak jak to ma teraz miejsce w Częstochowie. Może ludzie zdecydowali sie przeczekać? Fakt,że ze szkodą dla zwierząt. Zawsze uważałam, że wolontariat nie powinien być przypisany do organizacji tylko do schronu
-
No, a wystarczyłoby, gdyby ksiądz z ambony powiedział: Nie krzwdżcie zwierząt, bo to grzech... Ale ich to nie obchodzi, zwierzę na tacę nie da...
-
A jak z jej sterylka?
-
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Tak Cię chcę... -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Może nie.. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
No i jak z pogodą? -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
No , w końcu ruszy ku dobremu, będzie jakiś początek w Przemyślu -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Bella, tak mi przykro:placz::placz::placz:Może na jesieni, jak jeszcze będziesz w schronie... -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Weronika, a jak tam wylewanie betonkow pod płot? Może już coś się ruszyło? -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Aha, tak jak pisałam, wpłaty na płot muszą iść przez Zabę, nie przez Poznań, bo nie da rady ich przepisowo rozliczyć -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, Bella, wybaczcie. Napaliłam się na nią tak bardzo, że straciłam rozsądek. Z bólem serca muszę odłożyć decyzję przyjęcia Belli do mojego domu na czas chwilowo nieokreślony - nie udżwignę finansowo takiej imprezy, przynajmniej przez najbliższych kilka miesięcy. Bardzo mi wstyd z tego powodu:oops::oops::oops::oops::oops:. Narobiłam sobie i Wam nadziei, a teraz Bella znowu będzie szukała domu.... Jeszcze raz bardzo Was wszystkich przepraszam.. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, dostałam zestawienie kasy, które przeszła przez fundację Zwierzęta i my. Z konieczności podaję tylko wysokości wpływów w kolejności księgowania: 100 zł 406,24 zł 50 zł 200 zł 10 zł 50 zł 10 zł 50 zł 20zł110zł 50zł Razem 956,25 zł!!! Z tego poszło 480 zł na sterylki w Rzeszowie 4 suczek,reszta czeka. Będzie na stulejkę i na Dudusia Kocham Was:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Wybaczcie, nie miałam dostępu do dogo. Cały czas biję się z myślami -przeraża mnie ta odległość... -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Roma ostatnio cała w skowronkach. Jakaś dobra dusza przyniosła jej do poczytania wydruki nowin i życia on line z komentarzami czytelników. Była zachwycona, zwłaszcza postem, który radził strażnikom miejskim, chłopom na schwał, pomóc bezplatnie przy budowie płotu:cool3: Dodatkowo doczekała się nareszcie drewna na opał od miasta. No i najważniejsze: od podwarszawskiej firmy "M..." dostała jedzonko dla piesków. BaRDZO DZIęKUJE, ALE NIE WIE KOMU.Nazwy firmy nie podajemy, bo mogą sobie tego nie życzyć:multi::multi::multi: