Skoro jej dobrze...Lep[iej poszukać takiego,któremu jest tam żle...A zresztą, kto będzie nocami pilnował psiego żarełka? Nie pozbywajcie się schronowej SM...;)
W pierwszy post wstawiłam login i hasło od Saphiry do naszej klasy.Rozsyłajmy zaproszenia znajomym i nie tylko,może ktoś akurat wypatrzy tam swojego pieska..Skorzystają wszyscy,a zwłaszcza Roma i psiulki
[quote name='albiemu']dlatego ja sama siedzę i napatrzyć sie nie mogę .... naprawdę ....[/quote]
Ja też nie mogę się napatrzeć.....na Halcię...:lol:
Neczka, cudna jesteś! Prawie jak Nela..:evil_lol: