Jump to content
Dogomania

gagata

Members
  • Posts

    7813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gagata

  1. No co? Niech się uczy, dziewczyna...:drink1:
  2. stuk,stuk stuk,stuk Ja tez czasami...
  3. Chodż Lejdi, pokażemy Ci jak masy pracujące się bawią...Idziemy na piwko..:lol:
  4. O, a Talcott teraz rapuje...:evil_lol:
  5. Muszę Was zmartwić, kontakt z Margo uległ ponownie znacznemu pogorszeniu, bo po ostatniej burzy jej kompa wysadziło do nieba...Usuwanie szkód trochę może potrwac...:placz::placz::placz: Chyba że zajrzy chyłkiem z pracy, jak szef nie będzie łaził zbyt blisko:diabloti:
  6. Uważajcie na siebie, kochani...Zapowiadają jakieś straszne burze i 30 stopni...Halciu...te drzewa..
  7. Delikatna Lejdi pewnie z domu wyjść nie będzie chciała...
  8. Dziewczyny, pilnujcie sie, bo grożą jakimiś załamaniami pogody na wschodzie...:shake:
  9. No bo albo pada albo upały...Jakieś tornada..:shake:
  10. No coś Ty, ja od jej oglądu dzień zaczynam...:diabloti:
  11. Qrczę,że też u nas nie może być nigdy tak AKURAT...z tą pogodą...
  12. Wiecie,jak się o świcie:painting::painting::painting:, to wiele można usłyszeć.....:razz:
  13. Tak,Neczko!!!! Tak !!!! Ja chce jeszcze!!!!!!:diabloti:
  14. Weż jakie piwo,albo co....Może być gorąco..
  15. Marzę o powtórzeniu takiej foty jak z Halcią,...a co!!:lol:
  16. Neczko,lepiej nie...ona może mieć ostre ząbeczki...:diabloti:
×
×
  • Create New...