Jump to content
Dogomania

MagdaH

Members
  • Posts

    1885
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MagdaH

  1. To sobie powiesiłam nad biurkiem w pracy zaraz obok zdjęcia szefa:cool3:
  2. :shake: jak mozna takiej nie chcieć :shake:
  3. Ja podczas codziennych czynności;)
  4. [quote name='M@d']Ja nawet pod sklepem nie miałbym problemu. Ja mam takiego ciapka, że nawet jak mu robotnicy od remontu deptali łapy to tylko otwierał jedno oko i zabierał łapy ... :eviltong:[/quote] A mój chciał robotnikom drogowym pomagać przy wykopach pod kanalizację, zjechał na dno wykopu i nie umiał wyjść. Panowie docenili jego wysiłki, podziękowali "fachowcowi" i pomogli wydostać doopsko na chodnik:eviltong: Ale żartem wspomnieli, że może się przydać przy mikrotunelingu, bo ma odpowiedni przekrój i szybkość kopania:eviltong:
  5. Niestety, bez zmian:shake:
  6. [quote name='majuska']Dostałam właśnie " maleństwo " ( tak pańciostwo o Livutce mówią ) MMsem , takie popołudniowe leniuchowanie : [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2598/livut.jpg[/IMG] to jest podobno jej ulubiona sofka:lol: mamy jeszcze obiecane jakies fotki ze spacerków niebawem....[/quote] Poniekąd się dziewczynie nie dziwię, bo też mi się na tym dobrze siedziało:p
  7. Ciotki, może mały off: wlepiajcie kudłacze na kudłaty wątek (ile ich tam macie), bo jest wspólne allegro, ludzie włażą, psiaki domki znajdują i w ogóle kudłaty przerób się fajny zrobił:loveu: U nas też trochę zapytań, zawsze to parę ogonów w schronie mniej ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/index32.html[/url]
  8. Każdy grosik jest na wagę złota ;)
  9. Aaachhhhh!! Że też rozumu nie można kupić na Allegro:roll: Kupiłabym w prezencie paru osobom:eviltong:
  10. [quote name='kendo-lee']Nie zauważyłam aby moje psy były zestresowane.:diabloti:Już widzę jaką nerwicę mają psy,których właściciel zostawia je u psiego fryzjera na godzinę.[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:A gdzie się zostawia???!!! Bo u naszej groomerki właściciel przychodzi z psem i PRZEBYWA w czasie strzyżenia czy tam ondulowania. Wiem, że niektórzy groomerzy celowo wypraszają właścicieli, bo fundują psu środek uspokajający i pies nie sprawia problemów (piszę o groomerce gdzie poszła moja siostra z Tofkiem, pies po pierwszej i jedynej wizycie nie mógł ustać na nogach, zataczał się, potem w domu wymioty:shake:, mało nie zszedł).
  11. [quote name='kendo-lee']Tak jak na większości wątków nie zgadzam się z Balbiną:evil_lol:to teraz przyznaję Jej rację.Przesadzacie i to zdrowo.5 min wypad do sklepu podczas spaceru na pewno nie zaszkodzi pieskowi.Ja moje psy też zostawiam pod osiedlowym sklepem na szybkie zakupy.Zawsze są uwiązane w takim miejscu aby nikomu nie przeszkadzały.Gdybym miała wyjące i szczekające psy to pewnie nie zostawialabym ich pod sklepem,bo byłoby mi wstyd.A one siedzą jak posążki.Moje psy nie ugryzą nawet obcego dziecka gdyby takie podlazło i nawet chciało pociągnąć za ogon,dzieciom pozwolą na wszystko,co [B]nie zmienia faktu,że rodzice powinni pilnować swoich dzieci.Moja córka od urodzenia przebywa z psami i od małego jest uczona,że nie wolno bez pytania wyciągać łapek do obcego psa i jakoś nie ma z tym problemu.Mogę się zgodzić,że taki pies narażony jest na kradzież.[/B]Szeniora nie zostawiłabym pod sklepem nawet na 5 min.Ale teraz moje psy są dorosle i nie ma chętnych aby do nich podlazić:diabloti:Tak więc moim zdaniem,grzecznego nie szczekającego psa można zostawić na szybkie zakupy w małym sklepie,jeśli właściciel nie obawia się [B]kradzieży psiaka[/B].Ale zdecydowanie nie zostawiłabym psa pod marketem,centrum handlowym itp.[/quote] A widzicie, można dziecko wychować i nauczyć...podobnie jak psa...Z kradzieżami to odrębna historia:shake: Tutaj nawet zostawianie na 2 minuty moze byc niefajne...
  12. [quote name='ewtos']:lol: też tak uważam, więcej nawet popieram! tylko mam problem, żeby przekonać do tego męża:cool3:.[/quote] O tym samolocie, coby na wyspę dolecieć zapomniałaś:eviltong: Ale moze na to by poszedł co?;)
  13. Proponuję zorganizowanie kącika porad pt."Zanim zrobisz sobie dziecko":diabloti:, a do tego porady "Zanim kupisz psa".
  14. [quote name='Reksiu21']A maz jej to kuzyn mojej kolezanki.:p[/quote] Aaaa, no to Fuzja zostaje praktycznie w rodzinie...:p
  15. [quote name='dOgLoV']No mam nadzieję że jednak nie będzie takiej okazji :eviltong:[/quote] Jeśli się dziecko nauczy, że zwierzęta to nie pluszowe zabawki i nie zbliżamy się do samotnych zwierzątek, a do zasmyczonych przy opiekunie, dopiero po zapytaniu "czy można?", to masz rację dOgLoV - nie będzie takiej okazji:p. Niestety, bardzo rzadko słyszę to pytanie, właściwie tylko 3letnia córeczka znajomych przed podejściem do Biszkopta pyta, potem faszeruje go andrutami, pies generalnie przeszczęśliwy, w mojej obecnosci mój najsłodszy mix asta wylizuje kawałeczki wafli z malusich rączek:p I o to chodzi - dziecko wie jak się zachować (głębokie ukłony dla Olki i Artura - rodziców), a pies delikatnie odwzajemnia sympatię.
  16. W kłębie może mieć ok.40-45cm. Generalnie spokojny, nie żre się z kumplami z boksu, nie wiem jak do kotów i małych dzieci. Nawet spokojny podczas strzyżenia, na początku troszkę wystraszony, potem już ok. Przylepiasty, podczas obcinania nożyczkami brody, mamlał panią Beatę i rozdawał buziaki. Generalnie normalny, zrównoważony pies, chętny do nauki (po drugim razie zareagował poprawnie na "siad").
  17. [quote name='dOgLoV']... pies zdążył by całe dziecko zjeść ... :angryy:[/quote] moze jeszcze będzie okazja:diabloti:
  18. On zrobił się jakiś w ogóle mniejszy i drobniejszy po strzyżeniu:hmmmm:
  19. Na dodatek mój informatyk reanimuje zdechnięty dysk Grażyny...
  20. Sorki za nieodbieranie telefonu:oops: Byłam w Brzeszczach u zaprzyjaźnionego machera samochodowego, larmo takie, ze nic nie słyszałam, dopiero po powrocie do domu spojrzałam na telefon a tam litania nieodebranych...Moje autko zmierza chyba za TM:-( Poza tym mam tyły czasowe, na głowie 37 kotów+6 psów w Jaroszowicach, spacerki schronowe, 3 moje psy + 4 kociny... czasami padam na pysk:mdleje:...o firmie, rodzinie, domu wspominam tylko grzecznościowo:eviltong:
  21. [URL="http://img132.imageshack.us/i/dsc0022u.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3364/dsc0022u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img263.imageshack.us/i/dsc0028a.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4777/dsc0028a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img257.imageshack.us/i/dsc0031e.jpg/"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/258/dsc0031e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img42.imageshack.us/i/dsc0040o.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4217/dsc0040o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img2.imageshack.us/i/dsc0046fj.jpg/"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/708/dsc0046fj.jpg[/IMG][/URL]
  22. Zaiste, M@d, zaiste:evil_lol: Ode siebie dodam (osobista propozycja) niech każdy pilnuje swojego (dziecka, psa) życie będzie (może) kapkę znośniejsze:p
  23. [quote name='zebra12']Moje dzieci wiedzą, ze nie wolno głasakać cudzych psów, ale najmłodsza ma niespełna 3 lata i uwielbia psy. Czasem wyciagnie rękę zanim zdążę ją powstrzymać. Nie chcę ją straszyć psami i mówić: - Nie wyciagaj ręki, nie głaskaj, bo Cię pies ugryzie! Wciąż ją jednak napominam, żeby zawsze najpierw spytała właściciela czy może pogłaskać psa. To jest tylko dziecko i nie zawsze pomysli zanim zrobi. [B]Dorośli właścieciele psów powinni za nie odpowiadać, bez względu na to, czy dzieci będą wyciągać ręce do psów czy nie.[/B] Bo nie podejdzie pogłaskać psa takie dziecko, które psa się boi... A przecież nie o to chodzi, by wyrosło nam pokolenie ludzi, którzy będą się psów bali, a przez to nie będa ich lubili.[/quote] Zebra, jeśli uswiadamiasz dzieci, to jesteś brylant i rodzynek w jednym, bo to niestety rzadkosć. Ja czuje się odpowiedzialna za moje psy i za to co robią, ale trudno mi zachować spokój, kiedy dzieci z wrzaskiem podlatują do nas, co moje psy denerwuje (dwa schronowe futra nie lubią dzieci ewidentnie). Kiedy utrzymuję odpowiedni dystans między dziećmi a psami (oczywiscie w kagańcach), RODZICE nie pytając mnie o nic, mówią do swoich dzieci, żeby pogłaskały pieska JESLI CHCĄ:-o Nie zastanawiają sie czy pies CHCE być głaskany przez obcych. Jak pies się wymordzi - to wtedy pretensje do mnie:roll:
  24. [quote name='filodendron']Otóż to. Jak się ma psa, to się psa pilnuje albo zostawia w domu. Bo jakby myśleć kategoriami, które niektórzy tu reprezentują, to lepiej od razu poprzywiązywać pod tymi sklepami[B] krokodyle i tygrysy[/B] - będzie spokój, żadna okropna mamusia z żadnym paskudnym dzieckiem nie ośmieli się zakłócić komfortu życia właścicieli zwierzaków :diabloti:[/quote] Fajne:diabloti::loveu: Ja jestem za: albo spacer z psem, albo zakupy. Zresztą jak: siaty w obu rękach, a trzy smycze w....zębach?:crazyeye:
  25. Że tak gópjo zapytam ciotki "Elizy Orzeszkowe:eviltong:" Czy Wy juz powlepiałyscie wszystkie kudłate na kudłaty wątek, czy na razie ino Leon?
×
×
  • Create New...