Jak się patrzy na takie piękne piesie to naprawde ciężko zrozumieć ludzi mówiących że bullowate psy są niebezpieczne... :roll:
Szybkiego powrotu do zdrowia!! Bo my na nowe zdjęcia czekamy :evil_lol:
[quote name='emilia2280']To spoko Tygrysku. Przepraszam- chyba mialam za duzo jazdy na innym wátku i wszystko odbieralam juz jako atak. Dziéki za wyjasnienie.[/quote]
Nieszkodzi doskonale Cię rozumiem!
Ja też się wpisuje pozatym projekt strony jest super w pełni popieram waszą akcję ale te psy to koniecznie muszą być z dogo? Bo ja jak poszukam to może znajde jakieś po eksperymętach...
Ostrzeżenie?? Ja raczej proponuje jakieś wyróżnienie.... a pozatym więcej osób przyłączy się do waszej akcji ja już szukam jakichś arytkułów na ten temat