Mój pies też stoi na łańcuchu i... niedawno sobie szyje przecioł!!! :placz: Od razu z łańcucha do domu poszedł bo ucieka za suczkami polatać a to duży pies i ludzie się boją! Ale piesio od razu do weta poszedł i wychodzi na to że to obroża mu szyjkę przecieła... :-(