Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Mysle, że nikt nie będzie miał nic przeciwko, a ten nr to chyba właścicielki, wiec byloby najlepiej. Nikogo chyba teraz w necie nie ma do "konsultacji"...
  2. Na pierwszą i to już!
  3. Ogłaszaj, ogłaszaj, nie ma na co czekać..
  4. Może jednak właściciele zdecydują się dać szanse Bafusiowi? Są takie specjalne zatyczki do uszu, jak sąsiadom przeszkadza jego wycie to niech sobie je zatkają.
  5. Może alergia to tylko takie sobie wytłumaczenie. Może dziecko z psa wyrosło:/. Basia fajnie że dodałaś Czarusia do podpisu:)
  6. Modliszka i rzeczywiscie Niki chodzi kilka razy na spacer codziennie?
  7. To prawda, małe jest zainteresowanie Nikim:(, ale miejmy nadzieje, że domek chocby DT sie znajdzie.
  8. Jak nie ma wątku sprobuje dzis zalozyc. Podnosze ślicznego!
  9. Szarotka jestem z Tobą.. Samara - powaliłaś mnie tym postem:(
  10. Cos wymysle. Koledzy się ścisną i zrobią w podpisie miejsce dla Natana:).
  11. Czy ktoś Natanka ma w podpisie? Przynajmniej tak można go poogłaszać na dogo, już mi sie nie mieści:(
  12. No to Natan na pierwszą!!!
  13. a allegro może zrobić każdy po prostu tam wchodząc czy trzeba coś tam zrobić?
  14. No domku gdzie jesteś?:(
  15. Tzn masz 2 pieski (w sensie szukających domku) i 2 ewentualne domki?
  16. To super, może to Bafusiowi się poszczęści. Czasem tak jest, że jak ktoś widzi DT to myśli - pies uratowany, nie ma sensu nawet wejść na wątek, a to tylko ratunek od krzywdy, a szukanie domku nadal zostaje, więc wiem, że danie psu nawet DT to sprawa nad którą trzeba się zastanowić jak nad DS. Mimo to, jak piesek jest w DT można poznać jego zachowanie, nauczyć go czystości, współżycia z innymi zwierzątkami, a biorąc go potem do siebie do DS robi się miejsce dla innej bidy. No nic, może ktos sie znajdzie, kto da DT..
  17. "może załóż mu wątek" - ja?:)
  18. Czy Diego ma szanse na węższy banerek? Taki, zeby zrobil miejsce jeszcze jednej bidzie w podpisie:). Ja nie umiem:(
  19. Tego psa co mam to wzięłam mimo nie 100% zgody domowników, więc o drugim nie wspomne.. Ale nie pozwólcie mu pojsc do schronu. Wiem, że łatwo mi sobie tak mowic, ale jakby co naprawde wspomoge, jak Bafuś trafi do DT lub hoteliku..
  20. Co słychać u Czarusia???
  21. podnosimy slicznotke
×
×
  • Create New...