Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Wcale nie! Dlaczego ja sie z nikim tam nie spotykam, a mysza ma wzięcie takie i non stop sobie z kimś pogawędki tam ucina:(.
  2. A czemu Gamoń tam byłaś (w lecznicy).
  3. Znudziła się, po prostu, normalka... Ja mam teraz taką świneczkę morską, co sie znudzila i miala isc na smietnik... są i tacy ludzie.
  4. Widzę Salibinka że Mamutek zawładnął Twoim sercem;).
  5. Się dowiemy! Przyłączam się do napadu zbiorowego!
  6. Wiadomo ze napewno bezdomny? Widzialas go wczesniej?
  7. No własnie bo nic nie wiemy!
  8. Dziewczyny byście się uspokoiły!!! Psom należy sie spanie w lozku, a wy jeszcze narzekacie! Przeciez mozecie sobie ustalic od 22 do 3 spi pies a od 3 do 8 wlasciciel!
  9. :Help_2: nikt nie chce Puzonika!:placz:
  10. A czy psiak chodzi na smyczy? Mowilas ze nie mozliwe by uciekl, wiec czy nie mozesz z nim pojsc na jakis wiekszy teren i spuscic go ze smyczy by sobie pobiegal?
  11. To ma do siebie własnie takie forum - nie znamy się, nie wiemy kto mowi prawde, a kto nie, mozemy tylko sobie ufać lub nie. Jesli faktycznie jest tak jak pisze Marta to pies mial duzego farta, ze zostal i zabrany ze schroniska, uniknal smierci z rak siostry (jak mozna zrobic cos takiego komus z rodziny) i znalazl dom (miejmy nadzieje, ze dobry). Tak wiec Marto nie zlosc sie na nas, ze są osoby ktore Ci nie ufaja, badz trudno im zrozumiec jaka jest prawda, bo wszystko rozegralo sie w szybkim tempie i mozna nie nadazyc (po 3 godzinach napisalyscie z 6 stron), ale sa osoby ktore ciesza sie ze psiak ma szanse na dom (mysle ze wszystkie sie z tego cieszymy).
  12. Mysza daj znac jak je wstawisz, bo ja mam filmik z wczorajszej wizyty u rehabilitantki jak macha ogonkiem i wita sie z sparalizowana sunia. Dzis bylam u Lucka, pielucha byla sucha (ja zapomnialam zakleic plastrami), niestety panie dr usypialy psa, wiec znowu mialam nieciekawa atmosfere:(.
  13. Ja raczyłam? Zobacz ile dni minęło od kiedy mi odpowiedzialas!!! POza tym pytam w smsach.
  14. Tak byliśmy. Lucek tez byl niewyspany i nie chcialo mu sie gryzc nikogo;). Pani dodala nową rzecz, rozmasowanie nogi zdrowszej. Mam kartki z masazem, wydrukuje i zostawie w lecznicy.
  15. Tak nagle chcą sie pozbyc? Znudzil sie piesek...
  16. Epe, obwiniasz Marte za całą sytuację (na nikogo nie naskakuje!)? Myślę, że nie ropoczynałaby tematu gdyby chciala problem sama rozwiązać, a napisałą jak całą sprawę widzi jej rodzina.
  17. Słów mi brak, aż nawet nie można nic zlego powiedziec, bo to rodzina, ale ...
  18. Od 4 godzin nie moge sie dodzwonić:(.
  19. Ustawinie były pomysłem Beatki;).
  20. Martulinek zlituj sie nade mną i włącz komorke, bo jak ja jutro wstane o 6 zeby na 8 byc u Lucka a Ty zadzwonisz ze masaz odwolany, to bedzie zle!!!;)
  21. Jest śliczna, a zdjecia to naprawde ktos utalentowany robil;)
  22. Dlatego domek dla Lori bardzo potrzebny!
×
×
  • Create New...