[quote name='Cheritka']I tak by ło co pooglądać ;)[/quote]
To dobrze ;)
[quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://img2.vpx.pl/up/20090120/16.jpg[/URL][/U] Jakie słodkie maluchy :loveu:[/quote]
a no maluchy przesłodkie :loveu:
[quote name='deer_1987']On ma sliczne umaszczenie :D[/quote]
[quote name='Kinguska']No fakt umaszczenie to ma ciekawe ;)[/quote]
Taki pręgus zwykł :eviltong:
[quote name='Justys95']Mmm, pozazdrościć :D :loveu:[/quote]
O tak, jest czegoo :loveu: a w sumie to było, ale o tym niżej ;>
[quote name='kiti7'][URL]http://i44.tinypic.com/2vx0q3m.jpg[/URL] śliczna foteczka :loveu:
[URL]http://img2.vpx.pl/up/20090120/14.jpg[/URL]:evil_lol: ale by sie gdzies pobiegło :)[/quote]
Dziękuję.
A no pobiegło by się, bo to w sumie najgorsze co było na szkoleniu - siedzenie kilka minut w miejscu bez robienia niczego :evil_lol:
Niestety szkolenia szczeniaczkowe się skończyły w niedzielę :( Myślę, że efekty są, i to duże, a przede wszystkim - ja nie panikuję jak zobaczę innego psa :oops: No i wczoraj na spacerze spotkaliśmy dorosłego amstaffa, szaleli sobie razem :loveu: i się nie zjedli nawzajem :multi: Szkoda, że nie wzięłam aparatu :-( zaraz spacerowe foteczki.