Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki w galerii i pączki ! :loveu:
[quote name='Magda&Bloom']Może się kiedyś spotkamy na zawodach agility? [/quote]
Może, ale nie wiem kiedy zaczniemy jeździć po zawodach, z Chrupem pracujemy cały czas ale tylko na sztuczki, na torek pojedziemy jak będzie cieplej i śnieżek stopnieje :eviltong:
I fotki z dzisiejszego spacerku i wygłupów Chrupa, Xeny, Kasi (koleżanki :D ) i Alkera po drugiej stronie obiektywu;
[IMG]http://i39.tinypic.com/zob9ll.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/315etc8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/zx8qhs.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/rvvwvm.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/6dr7zt.jpg[/IMG][URL="http://www.paczekdlaciebie.pl/262555"]
[/URL]