Jump to content
Dogomania

peate

Members
  • Posts

    3784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by peate

  1. a może by sie mu jakiś banerek przydał, co by Go więcej osób zobaczyło :razz:
  2. a może by tak jakieś ubranko Franiowi kupić? takie od środka z polarkiem, a na zewnątrz nie przemakalne :cool3:
  3. Cameo Ty to masz szczęście do modeli i modelek :cool3: świetne fotki :loveu:
  4. broń Boże nie o to mi chodziło iwop tak tylko sobie pomyślałam, że lepiej jej nie sterylizować w schronie tylko zabrać na sterylkę do porządnego weta, tak? a jak wiadomo kilka dni po sterylce trzeba kicię obserwować :razz: więc kotka przez ten czas byłaby bezpieczna w lecznicy, i tym samym było by więcej czasu na znalezienie domku stałego :razz: i skoro taki szum wokół niej zrobił sie przez jeden dzień to przez te kilka dni ... kto wie może akurat DS by się znalazł :roll: a równocześnie można szukać i transportu do Poznania :cool3: tylko o to mi chodziło :roll:
  5. a może, skoro jest nią tyle osób zainteresowanych (a wątek ma dopiero jeden dzień) to poczekać chwilkę i może znajdzie się domek już na stałe :roll: bez sensu było by ją wozić tam i z powrotem :roll:
  6. widzę, że na miau kicia jest rozchwytywana :razz: jest propozycja kolejnego tymczasu, a może i coś więcej w Toruniu
  7. a to te małe czarnulki i buraki, czy są znowu jakieś nowe? bo ich kurcze miało już tam nie być :-( biedne kociaczki :placz: trzymam mocno kciuki, chyba tylko tak mogę pomóc :placz: a tak na marginesie to Pipi też już miało nie być :roll:
  8. śliczny biedny maluszek :-( 24 h ze swoim panem, a teraz 24h w zimnym i mokrym schroniskowym boksie :placz:
  9. ależ ona jest piekniasta :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='BUDRYSEK']w kociarni jest zle :-([/quote] Budrysku co to znaczy? :-( przecież najmniejsze maluchy miały jechać na DT a te szczeniaczki? będą jakieś fotki :razz:
  11. [quote name='anulka94']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: I ona jeszcze nie ma domku ? xdd[/quote] no ja też cały czas nie mogę w to uwierzyć :shake:
  12. no to najwyższy czas do domków !
  13. biedny Dropsik, starzeje się maluszek :-(
  14. Łacia w górę!
  15. koci wątek w górę! pomoc w formie jedzonka, żwirku i leków cały czas potrzebna!
  16. Frodo w górę!
  17. w górę maluszki! pewnie słodziutkie z nich kluseczki :loveu:
  18. Bąbelek w górę!
  19. maluszku biegnij na pierwszą
  20. śliczny Jasio w górę!
  21. mały Budrysek w górę!
  22. na samą górę malutka!
×
×
  • Create New...