no, a Mija coś zastrajkowała z nowymi fotkami Miji :roll:
mam jeszcze tylko takie z serii "śpiące" :sleeping:
mumia ;)
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/3707/dsc06924da7.jpg[/IMG][/URL]
szybka drzemka w międzyczasie zabawy piłeczką ..
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2356/dsc07062hk4.jpg[/IMG][/URL]
i jak księżniczka, na poduszeczce :sleep2:
[URL="http://g.imageshack.us/img50%3Cbr%20/%3E%0A%3Cbr%20/%3E%0Ai%20na%20poduszeczce%20:sleep2:%3Cbr%20/%3E%0A%3Cbr%20/%3E%0A%5BURL=http://imageshack.us"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7499/dsc07370yz7.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img221/dsc07370yz7.jpg/1/"]
[/URL]