dziewczyny jesteście z okolic Warszawy i dobrze Wam idzie opieka oraz szukanie nowych domków dla swoich podopiecznych :lol:,
więc może mogłybyście pomóc lub znacie kogoś kto by mógł, albo może pomożecie wymyślić coś, żeby ten starutki Dziadunio mógł spokojnie dożyć końca swych dni :-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117534[/url]
proszę zobaczcie czy nie możecie pomóc :modla:
jemu już nie zostało dużo czasu :-(