ona jest po prostu prze-super-hipper słodkim kociaczkiem :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
im starsza tym ładniejsza :loveu:
aż brak mi słów żeby ją opisać, a na żywo jest pewnie jeszcze piękniejsza :iloveyou:
i gdyby nie to, że mam w wynajmowanym mieszkaniu tylko dwa małe pokoje,
a do tego dwa kocury w tym tylko jeden wykastrowany no i największa przeszkoda mój kochany chłopak to już dawno, dawno temu bym ją rozpieszczała u siebie :loveu:
nie wierze, że nikt się w niej jeszcze nie zakochał :shake:
ona po prostu czeka na ten jeden jedyny najlepszy domek pod słońcem i tyle!