trzymam kciuki za Lucusia i jego rodzeństwo :thumbs:
muszę się przyznać, że ostatnio to mój ulubieniec :iloveyou:
jest kochaniutki :loveu:
cały czas męczę mojego TŻ, ale jest okropnie oporny :placz:
dlatego mam nadzieję, że znajdzie się dla niego domek najlepszy z najlepszych!
:kociak: