Hej :)
U nas śliczna wiosna :loveu:
Dzisiaj było tak ciepło, że ze szkoły wracałam w samym mundurku, a potem wystawiłam sobie krzesełko na ganku i w samej bluzie czytałam "Zmierzch" :cool3:. Super było :) A słońce tak świeci, że aż miło ;) Fotek nie będzie, bo właśnie jeszcze korzystając z ostatnich chwili jasności (prawie 20 a jeszcze jasno :loveu:) chciałam porobić fotki, ale włączyłam aparat i "słaba bateria, proszę wymienić/naładować akumulator" :angryy: Więc może co najwyżej jutro, i tak jutro nie będę mieć nic zadane bo pojutrze mam test ;)
A co tam u was? ;)
Do tego już zapłaciłam na zlot całą sumkę i jestem bezpieczna, że jadę :grins: