Jump to content
Dogomania

Rahl

Members
  • Posts

    4423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rahl

  1. To jak będę kupować Acane to się zapytam w zoologicznym o sosy... Jak mówicie, że nie ma żadnych rewolucji żołądkowych to może i spróbuję:cool3:
  2. hejka :cool3:
  3. Nie słyszałam nigdy o sosach do karm:crazyeye: A Wasze zwierzaki nie mają potem żadnych problemów?
  4. [url]http://images34.fotosik.pl/148/2c8eb21404659750.jpg[/url] Ale fajny zgryźlifaflun :loveu: Witanko troszkę późno wieczorne :roll:
  5. [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz213.jpg[/URL] Śliczniutko :loveu: Cześć wieczorne:lol:
  6. No to szybko niech te zdjęcia się tutaj pojawią:evil_lol:
  7. Nooo przed feriami to jakaś epidemia straszna u nauczycieli :cool3::lol: codziennie jakieś zastępstwo:p
  8. Bardo nie lubi niczego z chińskich zupek:lol: On ma potrzebę jadania domowych zupek:cool3:
  9. [quote name='Izabela124.']Witanko:multi: Nreszcie jestes [CENTER][B]A Bobis dzis mniv wystraszyl, bo wstal rano i zaczal kulec, ale po jakims czas[I]i[/I]e[I] normalni[/I]e chodzil, widac ulezal nozke[/B][/CENTER] [/quote] Barduś też tak miewa;)
  10. A Bardo pożera zupkę pomidorową :cool3: Jakie potem jest oblizywanko:loveu:
  11. [quote name='monita']I wynosisz ciasto na spacer :evil_lol: ??[/quote] Ja tak, w woreczku :lol:;)
  12. Hejka:multi:
  13. My Barduszkowi nie kupujemy ciastek- on uwielbia takie domowe jak np. ciasto drożdowe:p
  14. No to będą te zdjęcia? :P
  15. No a ja nie mam problemu z Bardem- nie trzeba wychodzić z nim w środku nocy itp. ... Bardo nawet jak zostanie wypuszczony o 10 to się nie gniewa:lol:
  16. Bardula nie toleruje ( chyba!) jajek :lol:
  17. Też takie lubię :cool3:
  18. A ja jutro mam ferie i spie do 10 :diabloti:
  19. [URL]http://images23.fotosik.pl/159/1289d8e6e8e5e457.jpg[/URL] Co za piękności :loveu::lol:
  20. [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz014-3.jpg[/URL] jak ja to kocham :loveu:
  21. Super:cool3: A co porabia Bobiś?
  22. Witanko ponowne, super zdjęcia:lol:
  23. Moje zwierzaki tolerują mleko:lol: Tak samo lubią wszelkiego rodzaju jogurty, serki itd. :p
  24. [quote name='Ola164']Witam :p Ja tu dopiero pierwszy raz ;) Barduś jest sliczny :loveu: kocham setery, moja ciocia ma setera tyle że irlandzkiego - przemiłe psisko ;) Kotka też jest śliczna, sama jestem posiadaczką kotki :D[/quote] Witam:multi: Zdradzę Ci, że na początku też miałam mieć irlandczyka:cool3: [quote name='gops2000']piekny piesek :razz: napewno bede zagladac czesciej :) pozdrawiam[/quote] Wiatm:lol:
  25. [quote name='eska87']Bo magi jest słone ;) A słone dla zwierzaków = się pyszne ;)[/quote] Nie wiedziałam, że zwierzęta lubią słone ;) [quote name='Ola164']Heh... moja kotka tylko karme je i przefiltrowaną wode... Co za kot.... Czasem tylko tuńczyka zje...[/quote] :crazyeye::crazyeye: Moja Platynka to suchej karmy nie chce jeść i dla niej odpowiednie picie to mleko:crazyeye::crazyeye:
×
×
  • Create New...