Jump to content
Dogomania

Pyrdka

Members
  • Posts

    6494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pyrdka

  1. Zaglądam do Tiki. Piękna sunia. Niestety mogę tylko podrzucić wątek do góry:-(
  2. Amber to cudowna suńka.:lol: Radosna, tak patrzy człowiekowi w oczy, jakby chciała powiedzieć- bierz mnie i kochaj, patrz jaka jestem fajna:lol:
  3. Kiwiątko, pracuję do 16 o 16.20 podjadę po Was. Pasuje? Mam ograniczony czas bo muszę na 17 wrócić do pracy.
  4. Był we wczorajszym wydaniu naszego tygodnika.
  5. Cholipka, nie mam założonego konta na FB. Nie bardzo go ogarniam niestety.:shake: Pogadam z synem o korepetycjach:lol: Za kasę oczywiście .
  6. U Emmy zostaje do wtorku, a potem wraca do przytuliska (niestety) :-( Chyba, że zdarzy się cud.
  7. Tez mam taka nadzieję:lol: Pani sprawiała wrażenie bardzo ciepłej osoby i naprawdę zainteresowanej Biszkoptem. No, ale nie cieszmy sie za wczesnie. Poczekajmy do soboty. Czas pokaże.;)
  8. Wydaje mi się, że Kropka powinna trafić do domu bez dzieci. Do osoby doświadczonej i bardzo ciepłej. Wtedy na pewno się otworzy. Już widać zmianę w oczkach Kropci.:lol: Psie towarzystwo na pewno mile widziane.
  9. Wysłałam maila z prośbą o zdjęcia Lali. Nie wiedziałam, że już zadziałałaś w sprawie zdjęć. Kurde o Biszkopta dzwonią, a o nasze hienki nie. Co jast grane?:-( Szkoda a są takie fajowe i kochane smarkule.
  10. Drobna jest, ale za to sprytna i bardzo szybka:evil_lol:
  11. Chcemy wiedzieć jakie postępy robi nasza Nutka:lol:Pisz, pisz kobietko kochana jak najczęściej, co słychać u tego dzikuska.:lol:
  12. Zgadzam się, Aga super radzi sobie z wypłoszkami. Ma dziewczyna podejście do starchulców:lol::lol::lol: Ja mam za to w domu diabołka z piekła rodem i nie ogarniam go.:diabloti:Kochanego co prawda.:lol: i przymilucha strasznego, ale dopiero jak sie wyszaleje i wyskacze na tych chudych łapuniach.
  13. Wow. Czy to nasza Nelunia?:lol:
  14. Iska ta pskuda wstrętna ukradła mi dzisiaj z torebki kanapki, które przygotowałam sobie do pracy:lol: Obydwie dzielnie walczyłyśmy o nie. Poszłyśmy na kompromis jedna dla niej jedna dla mnie:evil_lol: O linie trzeba przecież dbać;)
  15. Oryginalne są to fakt;) Kiwiątko, szczepienia może w czwartek?Między 16-17? Pasuje?
  16. Oj Lisia, Lisia co ty wyprawiasz?:evil_lol: Bądź grzeczna!!!
  17. I ja przydreptałam do Nelsonowej Mamuśki:lol::lol: Czekamy na wieści i zdjęcia malutkiej kruszunki.
  18. Sabunia ma sie dobrze. Rozkochuje w sobie wszystkich domowników i nie tylko.:lol: Codziennie chodzi na bardzo długie spacery. Pańciostwo pracuje nad jej talią, którą starciła podczas pobytu mnie.:evil_lol: Choruszkowi nie mogłam ograniczać przecież jedzonka. Poproszę szwagra o zdjęcia i nie bawem zamieszczę je na wątku. Cały czas ma leczone uszka. Raz jest lepiej raz gorzej. Dbają o nią i bardzo mi za nią przy kazdej okazji dziękują.:lol:
  19. Kropka to mądra sunia. Stado czyni cuda( jak mawia Ewa) ma rację.;) Rety, chciałbym Cię widzieć w piżamce na trawniku z psiakami.:lol: Dobrze, że nie robiłaś Kropce lekcji demonstracyjnej:evil_lol:
  20. Pauliken, dziękujemy dobra kobieto :-o:lol: Biszkopt to fajny psiak. Ma takie mądre spojrzenie.
  21. Kiwiątko, ale jak to się nie uzależnić jak patrzą tymi swoimi paciorkami.:lol:Też nie chce się za bardzo przywiązać, ale to jakoś samoistnie. ;)Umówimy się w tym tygodniu i podjedziemy z naszymi gwiazdkami na szczepienie.
  22. Powodzenia malutka. Ciocia Andzike zadba o Ciebie.:lol:
  23. Cieszyłabym się bardzo, bo obydwie z Iską uzależniamy sie od siebie bardzo, bardzo mocno:shake: Nie może być moja.
×
×
  • Create New...