-
Posts
6494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pyrdka
-
Pilnie dom dla domowej suni w typie owczarka belgijskiego Ma dom
Pyrdka replied to Pyrdka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj się z nią skontaktuję i wywiem dokładnie. -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Są śliczne. Iska uwielbia łóżko, spi wtulona we mnie grzecznie całą noc:lol:. Jest taka biedna bo chciałaby sie bawić z moim psiakiem, patrzy w niego jak w obrazek a ten tylko kłapie na nią. Szkoda mi jej. To taki radosny promyczek, biega jak konik na tych swoich chudych nóżkach i tak śmiesznie podskakuje, nie mówiąc juz jak głośno ziewa:lol: -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Śliczna Kropeczka. Jakie ma śliczne oczy.:lol: Wychodzi na prostą? Sa większe postępy? -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Zdaję sobie z tego sprawę. Muszą znaleźć domy. Nie ma innej opcji. -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
I tak dziękuję. Miły problem, byle znalazły dziewuchy dobre domy:lol: Na razie nie ma żadnego odzewu na allegro. Nie bardzo rozumiem tego. Przecież to są takie fajne psiny o nieprzeciętnej urodzie;) -
6-letni bernardyn z rodowodem szuka domu - okolice Poznania. Ma dom.
Pyrdka replied to matula's topic in Już w nowym domu
Takie postępowanie pozostawić trzeba bez komentarza. Bo na usta cisną się najgorsze słowa. Tyle osób zaangażowanych, aby pomóc psiakowi a właściciele nie potrafią stanąć na wysokości zadania:shake: Cieszę, się ,że benio bezpieczny. -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Agaga wielkie dzięki:loveu::loveu: -
Emma wyniki były w normie. Kupię jej tabletkę na robale. Nie zawadzi jej podać. Dzięki, ze postarałaś sie o tymczas dla Amber do wtorku. Trudno jak nic się nie wyjaśni to będą musiały wrócić. Nic na to nie poradzimy. Cieszę się,że Kala wesoła i dobrze się czuje. Pamiętasz jaka była w kojcu wycofana? szkoda tej suni, jest taka kochana i cierpliwa. Odbierz maila.
-
Pilnie dom dla domowej suni w typie owczarka belgijskiego Ma dom
Pyrdka replied to Pyrdka's topic in Już w nowym domu
Jak poukłada swoje sprawy. Sunia szuka dobrego domu, który ją pokocha. To cudna, grzeczna i ułożona suńka. -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Iska bardzo szybko przywiązuje się do człowieka.Chodzi za mną jak cień. Gdzie ja tam ona:lol: Uwielbia spać wtulona w człowieka. Śpi grzecznie całą noc. Dzisiaj kimałyśmy do 9. Jak robię coś w kuchni to leży mi na stopach. Problem jest tylko z moim psiakiem. Nie mogą się dogadać. Ta chce się bawić, a on chce spokoju. Dochodzi do scysji.:diabloti: Trzeba ich pilnować. Ulcia ma bardzo duży apetyt. Je wszystko, nie jest wybredna. Chrupeczki , puszki - wszystko lubi. Ludzkie jedzonko też jej pasuje. :lol: Tak bym chciała, aby ją ktoś wypatrzył i zakochał się w niej. Tak szybko się przywiązuje. Nie miała żadnego problemu z zaaklimatyzowaniem się u nas. Od razu poczuła się jak u siebie. Uwielbia tulaski.:lol: Cudna z niej dziewuszka. Oczka ma jak koraliki. -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Agaga możesz dać te co są zamieszczone na wątku. Są w porządku. Tak myślę.:lol: -
Wieczorem zadzwoniła do mnie Kinga z informacją, ze znalazła psiaka. Wydaje jej sie, że widziała jego zdjęcia za naszej stronie. Narzuciałam na piżamę portki i w długą ogladać co to za jeden. Okazała się,ze to nasz Romeo. Wypiękniała, przytył chłopak.:lol: Pod pachę go i poleciam z uciekinierem szukac jego pana.:evil_lol:Pana spotkaliśmy pod blokiem, szukał łajzy. Przeprowadziłam małą pogadankę i pouczyłam . Wybieramy sie z Akrum w tygodniu na wizytę. Romcio na osiedlu czuje sie jak u siebie bo własnie tu został znaleziony, gdzie przez parę tygodni koczował po moim blokiem.
-
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Kiwiątko, fotki piękne. Nawet nie wiedziałam, że Ulka Brzydulka jest taką fotogeniczną dziewuszką:lol::lol::lol: Może założyć wątek na chartach? Coś chyba z nich mają. Te chude nózki i umaszczenie. -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Będą foty tylko Kiwiątko obrobi je. Też jest ich ciekawa;) Czekamy, bo jak nie:mad: to zrobimy małą zadymę. -
Śliczna, maleńka sunia już w b.dobrym DS:):):)
Pyrdka replied to PESTKA.'s topic in Już w nowym domu
:lol::lol: -
Śliczna, maleńka sunia już w b.dobrym DS:):):)
Pyrdka replied to PESTKA.'s topic in Już w nowym domu
Co sie dziwisz chłopakowi? Zdenerwował sie biedny. Mała siusiumajtka przyszła na jego włości a biedaka zamknęli:evil_lol: -
Czy to nasz wypłosz? Niesamowicie jak zmienił sie wyraz pyszczka.:lol:Łezka się w oku kręci patrząc jak sie zmienia szybko nasze dziewczątko. Zbieramy w takim razie kasę na sterylkę.
-
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj sesja. Będą ładne zdjęcia:lol: -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Nie robiłyśmy. Mają tylko allegro:shake: Muszę sie podszkolić nie robiłam jeszcze ogłoszeń. To naprawdę bardzo fajne i inteligentne psiaki. -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Pyrdka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 40,00 zł od Donvitow:loveu: Dziękujemy serdecznie w imieniu Iski i Amelki. Akrum proszę uzupełnij post rozliczeniowy. Szukamy pilnie domków dla małych hienek. Nie chciałabym, aby zdarzyło się tak,że maludy wylądują w przytulisku. Nie po tym jak zaznały życia w domu:-( Serce by mi chyba pękło. :shake: Małe są kochane i takie ufne. -
Pilnie dom dla domowej suni w typie owczarka belgijskiego Ma dom
Pyrdka replied to Pyrdka's topic in Już w nowym domu
Pies w potrzebie- pilne. Podrzucam do góry.