Dzisiaj mijają dokładnie 2 miesiace odkąd Izolda vel Gryzolda zamieszkała w swoim domu. Wczoraj dostałam od Pani Iski maila z informację, iz "mała" Iska wazy tylko 16 kg.:-o
Gryzolda uwielbia przebywać w ogrodzie, co jakis czas kontroluje co sie dzieje w domu. Lubi jazdę samochodem i uwielbia jeść. Jest kochanym , rozbrykanym i bardzo dziecinnym szczeniakiem.:evil_lol:
Trafiła do bardzo dobrego domu, gdzie jest kochana i rozpieszczana.
[IMG]http://images40.fotosik.pl/812/8c7c015eb73d2778med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/824/e6ce7ced12d744demed.jpg[/IMG]