Przysmaki Jamala:
[img]http://img86.imageshack.us/img86/5020/74686696iq4.jpg[/img]
Tak wyglądają w całości...
[img]http://img301.imageshack.us/img301/2216/39152558hn5.jpg[/img]
A tak w przekroju
Pewnie przy pierwszym wrażeniu wydaje się, że to kupa :lol:, ale to w 100% przysmaki wątróbkowe :eviltong: Oczywiście można je było również ciąć na małe kwadraty z całej blachy, ale są dosyć kruche i łatwo by się łamały.