-
Posts
1061 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rottie
-
„Wielka Encyklopedia. Psy” dostepna z gazeta DZIENNIK
Rottie replied to shangri_la's topic in Książki
Skoro autor jest z Anglii to pewnie wg Kennel Clubu. -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Rottie replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Szczerze mówiąc trochę po fakcie spytałam czy będziecie w Opolu, bo akurat trafiłam na temat Opolskiej wystawy :D Do września jeszcze daleko, ale plany snuć możecie? :razz: -
Drugi (czy wyjątkowo trzeci) dzień wystawy zawsze jest lepszy i dlatego ubolewam, że mogłabym go stracić :-( Ale jak wszystko pójdzie po mojej myśli to odwiedzę ring Bernardynów :cool3:
-
Galeria wiecznie uśmiechniętego Skaypera i Xeny :)))
Rottie replied to Moniskaa's topic in Foto Blogi
Czyli posiada wszystkie cechy mojego wymarzonego psa :-D -
[URL]http://img237.imageshack.us/img237/9326/xenyana886zm2.jpg[/URL] Słodkie :D
-
Dzień Dobry! ;) Czy możemy poprosić o nową galerię "potwora" Miki, potwornie, potworniastej, borderowej piękności? :p :loveu:
-
„Wielka Encyklopedia. Psy” dostepna z gazeta DZIENNIK
Rottie replied to shangri_la's topic in Książki
Już wyszło całe Zdrowie? Z chęcią kupię jakąś książkę o rasach i przekonam się czy warto kupować dalej :p -
Genialna galeria! :loveu: :lol: Kochane rolkowce-papierowce :multi: Twoje psiaki ich przynajmniej nie zjedzą (albo chociaż nie tak szybko żebyś temu nie zapobiegła) :evil_lol:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Szczerze to ja nie wiem:D[/COLOR] [COLOR=blue]I ciotka też...bo ona go wzieła od takiego faceta(nie kupiła)[/COLOR] [COLOR=blue]bo podobno warunki miał straszne...[/COLOR] [COLOR=blue]i niestety nie wiadomo ile ma ale sam już je:)[/COLOR] [/quote] Trzeba było na policję zgłosić! :angryy:
-
No i właśnie nad tym ubolewam :( Z chęcią pooglądałabym również Rotty i Boksery, ale.. jeszcze nie wszystko stracone ;-) Dopiero wyjdzie na jaw czy będę jednego czy w obu dniach wystawy :p
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Rottie replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Apropos wystaw: będziecie w Opolu albo Wrocławiu? -
Tak, pojawiło :) Piękny maluch :D Ilu tygodniowy?
-
Mi też nie, bo ta pewnie zdjęcia nie ma :evil_lol:
-
Ale w ciągu tych 20 minut powinien być stale obecny pies :loveu: Jak pracodawca wydłuży czas roboty to wystarczyłoby wypuścić psiaka "z faflami" na złoczyńcę :evil_lol: Bokser zalizałby na śmierć :evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Rottie replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[URL]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/t_IMG_0336.jpg[/URL] Kochane fafle :D Molosy są takie przytulaste (no, może nie wszystkie, ale część z nich to takie wspaniałe miśkii :loveu:). -
Witamy Bona! :D Przyłączam się do prośby i czekam na nowe zdjęcia :)
-
[quote name='Iza i Avanti']Mało tego! Powinna być możliwość przychodzenia do pracy z boksiem! Zwiększa to wydajność :evil_lol:[/quote] Popieram :D Kiedyś przeczytałam, że średnio człowiek pracuje wydajnie przez 15-20 minut jednego dnia :evil_lol:
-
To ty się w pracy obijasz? :mad: A fe :diabloti: :lol:
-
Hehe, stronniczość spotyka się chyba z każdym autorem książki o psach, a każdy hodowca ma jakieś typy ;-) Co do książek anglojęzycznych - nie jestem może dobra w angielskim, ale dałoby radę trochę potłumaczyć. Jak nie zrozumiem jednej połowy pozycji, to zrozumiem drugą, ale zawsze znajdę coś nowego, czego nie ma na polskim rynku :D Chciałam się dowiedzieć czy w nowej książce są jakieś informacje dot. rozwoju polskich hodowli BC, typów rasy na świecie.
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Rottie replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Będę oczywiście odwiedzała :) Życzę powodzenia na wystawach :D -
Nie ważne, że poranne trele morele, ty masz iść na spacer i zrobić faflakowi nowe zdjęcia! :D Żądam natychmiastowo :)
-
Ale ogromniaaasteee :crazyeye: Piękne dożki :loveu:
-
[quote name='madziasto4']nieszczęsnym przychodzeniu na zawołanie w rozproszeniach...[/quote] Znam to skądś :evil_lol: Życzę powodzenia :cool3:
-
Przyznaj, ile i jakie komendy każdy z nich zna? Szukam jakiś propozycji, bo powoli kończą mi się pomysły na szkolenie mojego psa :oops:
-
Mokka ma tu dużo racji - trzeba zwrócić uwagę na wszystkie aspekty dla zdrowia psa. Warto jednak dać jeszcze szansę pannaxolsztyn na opowiedzenie nieco więcej o swoim zwierzaku, wtedy można byłoby coś konkretniejszego poradzić. Bo powoli robi się tu misz-masz. Na początek warto nie tylko poobserwować psiaka w chodzie (czy jest naturalny, nie sztywny; czy pies nie utyka, nie przechyla się w jedną stronę idąc), ale po prostu zrobić badania na dysplazję, czy udać się po poradę do doświadczonego weterynarza. Doświadczonego - podkreślę, bo część młodych, zaczynających pracę lekarzy weterynarii może nie być pewnym swojej tezy.. (znam parę przypadków). Jeśli zwierzę głównie wylegiwało się na kanapie (czy przebywało w schronisku; nie znamy w końcu opinii o tym psie), to warto na początku stopniowo wydłużać spacery i powoli łączyć je z jakimś wysiłkiem.