Ostatnio zrobiłam się bardzo leniwa, jeśli chodzi o czyjeś prośby czy złożone przeze mnie obietnice. Postanowiłam się jednak wywiązać i przygotowałam notkę o Maksie na blogu: [url=http://pies.pl/blog.php?id_p=3270]adres www - link[/url]. Zamieściłam tam również bannery, być może ktoś wklei je do swojego podpisu na forum itd. Kilka dni temu jakaś dziewczyna za moją namową napisała również o Maksiku na swoim blogu :D
[quote name='Czarna_Owieczka']Cześć :) :)
Co tam u was? mam nadzieję że pogoda jak u nas, dopisuje :cool3:
Fotki? :grins:[/quote]
Podpisuję się pod prośbą Owieczki ;)
Ale zarabiać też muszą :evil_lol: Zobaczymy co dostaniemy do rąk za miesiąc i wtedy w pełni ocenimy nową "odmianę" MP. Jeśli reklam mimo braku dodatku nie ubędzie to można to będzie nazwać przesadą.
[quote name='bellatriks']Pogubiłam się już w spisie treści. Nie mieli chyba czym zapełnić gazety, to spis rozłożyli na dwie strony...:shake:[/quote]
I jeszcze przerwali reklamami :shake: :lol:
Bardzo podobały mi się atykuły o psich "hybrydach" ras. Miło, lekko się je czytało.
O której godzinie wchodzą na ring: Owczarki Niemieckie, Retrievery z Nowej Szkocji, Labradory, Curle, Chesapeake'i, Mudi, Whippety? Jeśli ktoś posiada informacje na temat występu którejś z tych ras będę niezmiernie wdzięczna ;)
[quote name='xxSweetGirl93xx']bedzie w weekend:)
co weekend bede dawałą foty rokiego:)
w zeszłym ty były:)
ale to widziałas chyba;)[/quote]
Będę czekała :loveu:
[quote name='San_(jagodowa:)']Ale przecież to nie sierść uczula, tylko wydzieliny i naskórek, którego kawałki roznoszą się wraz z sierścią... To jak to właściwie jest???[/quote]
Mówisz bardzo dobrze ;) Jednakże pewne rodzaje sierści - np pudla, yorka nie przenoszą w takich ilościach tego złuszczonego naskórka i dlatego polecane są alergikom.