Jump to content
Dogomania

lolka

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lolka

  1. [quote name='magda z.']Aga to moze załóz mu już wątek - ja obrabiam foty do bazaru, moze jakieś deklaracje spłyną, chociaż na początek... lecę na jamniki[/QUOTE] ok tylko z tym chipem powalczę
  2. w weekend zabieramy pogryzionego niuńka ...........uf i trzeba zrobić zmasowany atak na szafy, szuflady, piwnice.....bazarki w ilości hurtowej nam teraz potrzebne aby utrzymać tą bandę .....inaczej latarnia się kłania !!!
  3. każdy kto ma jakąkolwiek możliwość niech sprawdzi skąd jest ten chip jamniczki - [SIZE=3][B]985120022065212[/B][/SIZE] Magda a jamnikowe cioteczki powiadomiłaś?
  4. jutro Kasiuchna jedzie do schroo:)............. aż boję się pyatć co z tym zmasakrowanym psiakiem.........ech a mógł przecież juz dziś być u weta i w hotelu............straszne rzeczy się dzieją w schroo
  5. Obraczus87 :) wpłyneło od Ciebie 15 zł.......buziooool
  6. [quote name='magda z.'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/18b4bdf435c0ead7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/171/18b4bdf435c0ead7med.jpg[/IMG][/URL] ten drugi to nasz Wilhelm-ostatnio brak nam polotu w imionach... ale ten ma nos czarny i więej kolorów, chyba więc ten co pojedzie to Rudolf, chyba że nie wiemy jeszcze kto tam siedzi. Ale pracownik mi powiedział, ze są tam takie dwa w tym kolorze, ale pewnie kierownik namierzy odpowiedniego. Rudolf jest młody i to pewnie on się tam tak bawił[/QUOTE] to własnie ten Wilhelm ma oko jak bania i spouchnięty pychol :(
  7. [quote name='magda z.']Nasz pogryziony niuniek dzisiaj wstawał-własnie dzwoniłam do schronu. Rude parówki, Kikut i ta sunia prawie jamnik siedzą wciąż, zaraz konstruktywnie zabieram się za jakieś ogłoszenia, a lolka za karę, ze nie przenosi psiaków do postów na początku będzie im imiona nadawać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ciotka jeden parówek rudy tez został pogryziony, ma spuchniety cały pychol a oka to prawie nie widać taki krwiak.......nie wiem który tam go pogryzł :roll: ale nie wygląda zbyt to za dobrze.......
  8. widać, że Lalunia ma jeszcze podkulony ogonek......jak jest sama na spacerze bez Majki to jeszcze nieco płochliwa z niej dziewucha i nieśmiała
  9. [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/8d2c413d5947dea1med.jpg[/IMG] a tu jej koleżanka i brązowooki sobowtór :) - Majka [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/391f2cf21e26d5b9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/89d25f09de870498med.jpg[/IMG]
  10. Lalunia [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/a3314e97833211camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/c61347502918cd94med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/ae11ebde872276cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/1e12b9418e5d4b09med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/37d152a75d6d6e87med.jpg[/IMG] ..........................................:)
  11. [img]http://images8.fotosik.pl/228/66dd46d5c1e232camed.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/228/417ec15ebf7b7d70med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/228/ebc832a4c39496cemed.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/228/9f07b846d6093804med.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/228/0d0f9ca11dd70768med.jpg[/img] ......:) :)
  12. a ja dla zachęty mam coś miłego dla oka :) [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/de0d5dd9d332bc2dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/aa63e0bbfd9cd044med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/9a4b51c93449b387med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/0d1f997c5684ddb2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/228/f883c7d4ce7acc13med.jpg[/IMG]
  13. [quote name='zuziaM']Lupi lubi sobie poszczekac...... Szczeka kiedy zostaje sam w domu. Kiedy gdzies musze wyjechac, zostawiam malego w kojcu ..... i tam siedzi cicho, ale jak sie tylko ktorys psiak odezwie, to zaraz sie dolacza. Na dworze uwielbia byc. Mimo, ze tak krotko obciety zupelnie nie czuje zimna. On by tylko na dworze chcial latac. Ostatnio jego ulubionym zajeciem jest draznienie i granie na nerwach mojemu Semirowi. Poniewaz Semir nie lubi innych psow, ani nawet suczek ... siedzi najczesciej w kojcu, a wypuszczany jest, kiedy inne psiaki zamkne. No i wlasnie Lupi przesiaduje, podskakuje, doskakuje i odskakuje, robi fikolki i obroty .... zaraz obok Semirka. Bardzo chcialby sie z nim zaprzyjaznic, ale Semirek niestety nie ma na to najmniejszej ochoty .... No i rzuca sie do malego, a tego jakby to nakrecalo i skacze jeszcze blizej niego ....... I tak godzine potrafi podchody do Semirka robic .... a tamten malo ze skory nie wyjdzie..... Przy tym Lupi nie jest nastawiony agresywnie a zupelnie przyjacielsko.....[/QUOTE] jesoo biedny Semir :(......Gosia, matko jedyna on przecież w jakąś depresję nam wpadnie i już nigdy nie znajdziemy mu domu ..........nie dość, że już nie jest pupilem to jeszcze jest denerwowany...........to nie jest fajne ..........boję się, że on wpadnie w taką depresję jak w schronisku
  14. [quote name='Dora']okurcze, to nie jest dobrze :( bidulek straszny...a co wet mowi jakie sa rokowania ?[/QUOTE] Dora nie wiem :-( może być rożnie, najbliższe doby będą kluczowe
  15. [quote name='Dora']boze lolka co temu biedakowi pogryzionemu sie stalo, jak mu mozna pomoc :([/QUOTE] ma podgryzione gardło, dosłownie jak sito podziurawione i całą czaszkę poharataną.....ogólnie cały jest sponiewierany, najgorsze że tej szyi nie można w tej chwili zszyć gdyż krew z ropą się zbiera i wypływa............jego trzeba by było natychmiast stamtąd zabrać i walczyć o niego, ale rzeczywistośc jest taka a nie inna i nie ma gdzie go ulokować...... a w ogóle to stało się w nocy, tam gdzie przebywał jest straszny tłok, same duże samce, w każdym boksie po 6-5 a obok sunie z cieczkami,.............straszna jatka tam była, ten obok tez został wtedy pogryziony ale całe szczęście mniej poważnie, ma poharataną głowę i ucho ale nie tak groźnie jedynym pocieszeniem jest to, że przyjeżdża do niego wet, oczyszcza rany i podaje antybiotyki
  16. a tu mój traktor.....niestety chłopina nie lubi pozować :)......to jest dopiero AS , uwielbiam tego dziadygę :) [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/6fd940a9dd461d19med.jpg[/IMG] a tu chojrak......jeszcze fika,i zębidła wystawia.....ale jeszcze chwila moment, odeśpi szok i będzie grzeczny :) [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/751f0bdff3a0174dmed.jpg[/IMG]
  17. kurcze te fotki nie wyszły mi kompletnie......te psy są przepiękne a wyszły beznadziejnie......prawdopodobnie to mama i córka, takie szorściuchy, naprawdę ładniusie i przyjazne ta ruda ma 2.5 roku nr 264 chip 368756 i płowa ok 8-miesięczna nr 265 chip 380967 [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/f12da750d69df9c4.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/ebeb949c85b9946d.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/92b8df01a539d11e.jpg[/IMG]
  18. przepiękny pies, młodziutki 7-miesięczny radosny i przyjazny szczyl..........z interwencji nr 270 chip 368018 [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/e4988f9e1e228576.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/b5bf35c8b83d0f62.jpg[/IMG] a obok jego kumpel, róznie milutki psiak.......10-miesięcy nr 272 chip 332805 również z interwencji [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/4cec651ab86e25f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/af6413abcf8bc358med.jpg[/IMG]
  19. to jeden z najbiedniejszych w tym momencie psów .......wyłysiały, słaniający się na nogach......ponoć jest już poprawa ale to i tak dramat bo psiak dodatkowo panicznie boi się ludzi......jest leczony [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/661ab51445dc0556med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/705516285d21f6aemed.jpg[/IMG] a tu dosłownie masakra......psiak który został brutalnie pogryziony w boksie......cały w ranach, najgorzej wygląda głowa i szyja.......bardzo cierpi, nie wstaje :(, nie wiem jak mu pomóc............ponieważ mamy tyle hotelowych psiaków nic w tym przypadku nie jesteśmy w stanie zrobić....totalna bezsilność [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/479f21d89f968aa6.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/52d8054d806d763c.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/bcece223812673cbmed.jpg[/IMG]
  20. ROZLICZANKO [COLOR=Red][B][COLOR=DarkRed][COLOR=Purple][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=2][COLOR=DarkRed][SIZE=1][COLOR=Purple][SIZE=2][SIZE=1][COLOR=Blue][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Red][SIZE=2]RAZEM: 249 zł w tym 115 zł na Lalkę i 134 zł na Semira [/SIZE] [COLOR=DarkRed][SIZE=2][COLOR=Blue]- 134 zł Semir hotel[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] +103 zł Livka - Lalka +182 zł Lolka sprzedaż poza bazarkowa gadżetów ze schroo + 18 zł Lolka sprzedaż pozabazarkowa [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][COLOR=DarkRed][COLOR=Purple][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=2][COLOR=DarkRed][SIZE=1][COLOR=Purple][SIZE=2][SIZE=1][COLOR=Blue][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][SIZE=2]gadżetów ze schroo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][COLOR=DarkRed][COLOR=Purple][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=2][COLOR=DarkRed][SIZE=1][COLOR=Purple][SIZE=2][SIZE=1][COLOR=Blue][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][SIZE=2] +30 zł Lolka sprzedaż poza bazarkowa [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][COLOR=DarkRed][COLOR=Purple][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=2][COLOR=DarkRed][SIZE=1][COLOR=Purple][SIZE=2][SIZE=1][COLOR=Blue][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][SIZE=2]gadżetów ze schroo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][COLOR=DarkRed][COLOR=Purple][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=2][COLOR=DarkRed][SIZE=1][COLOR=Purple][SIZE=2][SIZE=1][COLOR=Blue][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][SIZE=2] +90 zł Lolka sprzedaż pozabazarkowa [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][COLOR=DarkRed][COLOR=Purple][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=2][COLOR=DarkRed][SIZE=1][COLOR=Purple][SIZE=2][SIZE=1][COLOR=Blue][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][SIZE=2]gadżetów ze schroo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR] ( w tym 50 zł za zegarek od Beaty) [COLOR=Red][B][COLOR=DarkRed][COLOR=Purple][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=2][COLOR=DarkRed][SIZE=1][COLOR=Purple][SIZE=2][SIZE=1][COLOR=Blue][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Red][COLOR=DarkRed] [COLOR=Blue][SIZE=2]- 400 zł hotel- marzec LALKA ............................................ [/SIZE] [COLOR=Red][SIZE=2]RAZEM: 138 ZŁ -wpłacę to na Semira jutro sprzedałam też od Beaty laptopa za 320 zł, dostałam póki co 200 zł zaliczki......ale te pieniążki wpłacę na Majkę , tzn schroniskową sunię którą utrzymuje Beata [COLOR=Black]z mojego bazarku jak się skończy to pół pójdzie na Semira i pól na Bryzę jeśli do kwietnia żaden psiak nie znajdzie domu to już nie wiem jak my dokonamy cudu ich opłacenia.......gadżety nie lecą z nieba , ja może jeszcze z tego co mam 200 zł uzbieram i to koniec.............[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR]
  21. zapłaciłam za marcowy hotel ..............uf chwila wytchnienia
  22. [quote name='furciaczek']Dzieki :) Panstwo o ktorych pisalam wczesniej, Ci od tego 2 letniego CC odpowiedzieli na mojego maila opisujacego historie Bryzy. Oczywiscie napisalam dlaczego wrocila z adopcji, ze nie akceptowala wszystkich itd. Nie zraza ich to bo mieli podobne przejscia ze swoim CCtem ktorego odkupili od kogos jak juz byl podrostkiem. Sa zainteresowani adopcja mimo tych wszystkich podejzen o mordercze zapedy ;) Chcieliby porozmawiac z kims kto ma kontakt z suczka i dokladnie zapytac o wszystko, dowiedziec sie jakie sa szanse ze zwierzaki by sie dogadaly. Jesli juz to mysle ze najlepiej by bylo gdyby Bryza miala okazje poznac psa przed adopcja. Nie wiem kurcze sama co zrobic w takiej sytuacji. Z l;abradorem przeciez sie dogadala, wiec moze jest w stanie zamieszkac z innym psem. To juz chyba Marek musi ocenic, jak bedziesz z nim rozmawiala to moze zapytaj co mysli??[/QUOTE] a z daleka są Ci ludzie? może po prostu podasz im telefon do Marka niech z nim porozmawiają , jutro uprzedzę go o tym bo do tej pory prosiłyśmy go aby z nikim telefonicznie nie rozmawiał o suni......pani behawiorystka swojego czasu bardzo chciała dalej uczestniczyć w życiu Bryzy i wolałyśmy oszczędzić Markowi nerwów niestety nadal nie odzyskaliśmy szczepień i pewnie nie odzyskamy bo zainteresowanie sunią dziwnym trafem spadło do zera..... przez to Bryza będzie musiała być ponownie, niepotrzebnie kłuta
  23. myślę że nie będzie żadnego problemu, to nawet byłoby bardzo wskazane ;) ..........jutro zadzwonię do Marka i zapytam co u niej słychać......zapytam tez dokładnie do którego jest hotel opłacony no i dowiem się na kiedy można umówić sterylkę
  24. ło matko ale Borys ma niewyobrażalne wręcz szczęście, że trafił do takich niesamowitych ludzi......on chyba jest ich synkiem ;)
  25. ło matko ale Borys ma niewyobrażalne wręcz szczęście, że trafił do takich niesamowitych ludzi......on chyba jest ich synkiem ;)
×
×
  • Create New...