-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lolka
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
lolka replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Nie ma wątpliwości, że to jużak, jest piękna i taka smutna... Czy ma jakiś wątek? Imię? Ogłoszenia?[/QUOTE] jeszcze nic nie ma ...dopiero co dostałam jej fotki i jedynie tu zdołałam je wstawić....... -
ładnie się prezentuje w kłusie [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/079406aa40a2d78emed.jpg[/IMG] ale w galopie jestem po prostu boska :) [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/42213c8452d95b12med.jpg[/IMG] pokochaj mnie , proszę..... [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/941bbf69c49dcab5med.jpg[/IMG] ...a będę taka grzeczniutka [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/b0237c21c1567095med.jpg[/IMG]
-
hej ciotki ta ja Wasza Bryza :) [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/804747688853649fmed.jpg[/IMG] taaaka jestem piekna [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/8b8cc3416dfa4464med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/933c1bdb4db59783med.jpg[/IMG] smutne mam oczka bo nie mam swojej rodziny...... [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/d0580a25624bca3emed.jpg[/IMG]
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
lolka replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
jużaczka o której wcześniej wspominałam juz jest w hoteliku ....jest smutniutką psiną [SIZE=4] Prawdopodobnie ma 5-6 lat, jest kochana, brak agresji, trafiła do nas od gościa, który stwierdził, że przybłąkała się do niego i była w złym stanie. Posiada jeszcze rany po odleżynach na lewej stronie zadu. Nie posiada żadnych dokumentów.[/SIZE] [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/c24c6fe59262da73med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/5dd11b73ef02847bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/91a040a48c25b632med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/a00f0b30cd95b480med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/9b50741498fec7fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/272/bba38229fb2540a2med.jpg[/IMG] -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
lolka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
pooooszły ....jak tylko znajdę chwile to wrzucę je na forum.....nowe wydanie Ramzesa jest świetne,.....uśmiechnięty pychol mówi sam za siebie :) -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
lolka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
w dwóch mailach..... -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
lolka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Obraczus wysyłam fotki jakie dzisiaj dostałam z hotelu...jest ich kilkanaście tak, że chwilkę to potrwa -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
lolka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
do góry nasz chłopaku.... Kasia może po świętach skoczymy do hotelu w odwiedziny naszego mikroschroniska :) ....oczywiście zaraz po wizycie w dłuzynie :) a może i Ty ciotka Magda się wybierzesz ? mam nadzieję że przez tą chwilę świąteczną nabierzemy mocy do dalszych działań, pozytywnych działań....bo szczerze, to ja po tych ostatnich bataliach podupadłam straszliwie, jakaś nerwowa się zrobiłam i strasznie zawiedziona mimo wszystko chciałam jeszcze napisać słówko do kogoś, kto nas tu czyta.... smutno mi i bardzo przykro, że się to tak wszystko potoczyło, cała sprawa wymknęła się nam nieco spod kontroli, lecz jeśli cofnąć by czas pewnie zrobiłybyśmy to samo, przynajmniej ja bym zrobiła.....z równie wielką żarliwością walczyłabym o tego psa i aby było wiadomo ja - lolka to ja - agnieszka olejnik -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
lolka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']To dajcie foty i opis juzaczki, raz dwa zrobimy duuuzo ogloszen![/QUOTE] Fur jeszcze ich nie mam....nikt jej nie widział, dopiero jak trafi do hotelu możemy działać -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
lolka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda z.']dzieki fur:) Tam już cała ekipa siedzi, jak zliczymy nasze łacznie, to już chyba więcej niż dziewczyny z BB...[/QUOTE] nooo oprócz Bryzy to mamy tam jeszcze cztery łapciuchy....co jeden to z większymi problemami psychicznymi......zobaczymy jakim ziółkiem okaże się Ramzes , bo póki co to takie jajko niespodzianka ;) a jeszcze obiecałam Markowi, ze na rzęsach staniemy aby pomóc tej jużaczce co trafi do niego już chyba po świętach -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
lolka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
aaa i jeszcze zapomniałam dodać, że Ramzes ma wilgachny apetyt i z wielkim smakiem pałaszuje michy....wciąż mu mało :).....ogólnie po tym co przeszedł trzyma się świetnie, ma bardzo silny organizm..........nawet dobry humor mu dopisuje co oczywiscie oznajmia szczekaniem :) -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
lolka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z Markiem o Ramzesie......nasz chłopak ma trochę problemy z chodzeniem, tak długo leżał, że mięśnie mu zwiotczały i ogólnie jeszcze jest osłabiony....dostanie witaminki na regeneracje i będzie dobrze Ramzes to szczekliwy chłopak i wszystkim pozostałym psom pyskuje nieustannie....... na dzień dzisiejszy nie można więcej powiedzieć, jeszcze za wczesnie....on musi fizycznie dojść do siebie, nabrać sił a dopiero wtedy dowiemy się cóż to za ancymon z naszego Ramzesa:) -
kojec Mariola lp.91, czip 814088, od 21.05.09, 8 lat suczka, fajna starsza pani, ......Kasia nazwała ją [B][COLOR=Red]ADELA[/COLOR][/B] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/48476ffb540611bfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/a1948368c57e7b85med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/c2161bb743fa5943med.jpg[/IMG] lp.269, czip 342724, 3 lata, zdrowy, ponoć agresywny, oddany przez właściciela- TIMUR [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/6918aba414151018med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/7be44b77a1bbe01cmed.jpg[/IMG]
-
MATYLDA..........kochana psina, która spędza sen z powiek Kasi [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/db1a6bb7e0b9dad3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/9e8ff907a9189384med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/660b7d1dd10d2507med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/de0a8799270ed8d7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/a8fd09dd21373e4fmed.jpg[/IMG]
-
kojec Mariola, lp289, czip 362211, od 06.09.10, 3 lata, podobno nad pobudliwy, troszkę wariaciunio, ale sympatyczny, b. energiczny .....przepiękny :) [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/2a7f89317744e874med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/1bb2c9b0a71867c8med.jpg[/IMG] to jego kumpel, [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/33c12881ee7b99a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/265/01c260b119fc1224med.jpg[/IMG]
-
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
lolka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']Magda pisałam do Agnieszki z n-k, ona nadal chce przesłać pieniążki ale nie dostała żadnego maila od Ciebie - może wywaliło jako spam. Podam jej Twój mail, niech sama pierwsza napisze. Agnieszka chciała przekazać te pieniążki dla największego biedaka - wtedy Ramzes najbardziej potrzebował pomocy ale chwilowo jest trochę zabezpieczony więc może przeznaczyć te pieniądze dla Ślimaczka? Oczywiście decyzja Twoja i Agi.[/QUOTE] MagdaZ ma problemy z netem...prosiła aby przekazać, że jak tylko odzyska połączenie to odpisze na jej maila......Pyta też czy te pieniązki ma wpłacić na konto fundacji czy na hotel bezpośrednio?? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
lolka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']A może Pani Teresa Borucz, nim sunia pojedzie do Niemiec?[/QUOTE] ja nie znam tej kobiety, nie wiem nawet jak się z nią skontaktować....... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
lolka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']No i co za takim maleństwem zrobic :([/QUOTE] u nas niestety deficyt DT.....już nie mamy gdzie ją upchnąć, ale intensywnie myślimy i szukamy dla niej schronienia.....z tego co wiem może pojechać do domu starców w niemczech ale to bardzo odległy termin, nie wiadomo czy babunia wytrzyma a to i tak nic 100procentowego -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
lolka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
prawdopodobnie wiek zapisał jej wet.......nie widziałam jeszcze 18letniego psiaka ale ta kruszyna to naprawdę babulinka......do tego w kiepskim stanie, ma chyba wszystkie ułomności starcze, ....została znaleziona na dworcu, pewnie ktoś się pofatygował, tam ją przywiózł i porzucił, musimy to jeszcze sprawdzić ale mamy pewien trop kogo to mógłby być psiak....ktoś ja zapamiętał sprzed dwu laty jak chciano się jej nieładnie pozbyć i wtedy miała z 14-15 lat wiec wiek może się zgadzać.... z nią nie ma żadnego kontaktu....taka leżąca w bezruchu szmatka, najgorsze, że nie ma szans podejść do miski -
wyczochrałysmy małego smrodka......bardzo miły psiak , oczywiście przytulaśny :) Marek mówił , że jest z nim mały problem....jak zostaje sam w pokoju to demoluje wszystko....Markowi to chyba nawet okno wymontował, trochę pracy trzeba włożyć w tego diabła
-
mama i synek.....chłopak po operacji [IMG]http://images8.fotosik.pl/264/3f48b2463c373089med.jpg[/IMG] dzieciaki :( [IMG]http://images8.fotosik.pl/264/b617743f92d86a05med.jpg[/IMG] i jeszcze takiego cudaka przyuważyłam......chyba ogolony :) [IMG]http://images8.fotosik.pl/264/b5c478feece90377.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/264/e7142b94f05b8df9med.jpg[/IMG] na więcej nie miałyśmy czasu....ramzes czekał na odwiezienie....ale jest tam w tej chwili kilka przepięknych psiaków