Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23011
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Kiedyś było tak, że wcięło posty z wielu dni. Teraz tak nie będzie, moim zdaniem. Niezależnie od wszystkiego nie wyobrażam sobie prowadzić finanse na samej Dogo, bez alternatywy. Ja wszystko mam w zeszycie na kartce zapisane, i konto na drugim Forum, i FB gdyby co.
  2. Na koncie Jasnej Poli jest wpłata 63,30 z tego bazarku :).
  3. Owczarek z Majorki https://www.psy.pl/rasy/owczarek-z-majorki
  4. Tak, ponieważ liczą się też sekundy, których teraz nie widać. Kiedyś było widać. I teraz licytacja do bazarku do 20:00 o 20:00 to może być 20:00:01, nie widać tego.
  5. No to bazarek rozliczony. Jak zawsze i zawsze dziękuję Kochanym Uczestnikom! Wesołych Świąt!!! .
  6. ROZLICZENIE: 1. Jo37 - 10 słów + kieliszek dereniówki + kieliszek nalewki z pigwy + ryjówka dla Iv_ - 35zł - wpłacone 2. Nesiowata - 15 słów - 15zł - wpłacone 3. Aska7 - 6 garści śrubek + 3 kieliszki Absoluta + jeszcze kieliszek + śrubki + 25 słów - 71zł - wpłacone 100zł - 4. elficzkowa - 40 słów + kieliszek dereniówki - 50zł - wpłacone 5. Iv_ - 10 słów + ryjówka + dereniówka dla Jo - 25zł - wpłacone 6. Aga76 - 10 słów + 10 słów + 22 słowa - 42zł - wpłacone 50zł 7. Besia11 - 10 słów - 10zł - wpłacone 8. Anna G-R - 20 ryjówek - 100zł wpłacone 9. jola&tina - 5 garści śrubek + uszatka - 30zł - wpłacone 10. mar.gajko - 20 słów + 3 ryjówki + 5 nalewek + 2 uszatki - 125zł - wpłacone 11. UlaFeta - 15 słów - 15zł - wpłacone 12. Iwna5702 - 20 słów - 20zł - wpłacone 30zł ============================================== Razem mamy 585zł Od siebie dokładam 15zł Czyli razem 600zł. Do Sabinki przelewam 300, dla Jasnej Poli dopisuję 300
  7. Uwierz mi. 36. Nie martw się, oddam komuś w razie czego
  8. Paczuszkę odebrałam, bardzo dziękuję, ale ten kożuch 176.kozuch, stan idealny, dobry na r. 38-42, z kapturem to on ma rozmiar 36 No nic, może schudnę....
  9. I po zawodach :DDD
  10. Się dowie. Fajny pies. Da radę.
  11. Mam dwie wpłaty, zaznaczone w rozliczeniowym
  12. Uszatki mieszkają u mnie w świerku, albo tui. W dużych takich. Teren niewielki, ale jakoś im tu dobrze. Pójdźki też mam
  13. Co chwilę wywala mnie z netu, więc PW będzie zbiorcze, bez kwiatków, byle szybko
  14. Numer konta na PW dostaną: Elficzkowa, jola&tina, mar.gajko, UlaFeta, Iwna5702. Pozostałe Panie mają. W pamięci licząc - uzbierało nam się 538zł
×
×
  • Create New...