rozumiem co czujesz już też nie raz straciłam przyjaciela też muwiłam , myślałam , czułam że nie chce innego że nic go nie zastąpi
ale jednak zawsze sie przełamywałam myśląc że to drugie zwierze gdzieś tam jest gdzieś na mnie czeka
a każde moje zwierzątko to imiennik tego straconego
zawsze im opowiadam co tamte robiły itp.
a pozatym pomyśl sobie że HAPICZKA
będzie sie cieszyć jeśli będziesz o niej opowiadać swoim zwierzakom ja tam robie
Kulka
[*] Atos
[*]Kuba
[*] Pikuś
[*] Pikuś
[*]Kicor
[*]Olka
[*] Kitikatka
[*]
i te twoje Hapik
[*] Hapiczka
[*]