Hmmm, ja mam małą obróżkę po moim jamniorku na zbyciu, taką dla szczeniaczka, jeśli Isadorko Twój podopieczny jest mały to będzie OK. Mogę też dać z kg karmy dla szczeniąt Hill'sa od mojego Docenta :) Niestety finansowo pomóc nie mogę bo samej mi ciężko...
Tylko nie wiem jak można by było się umówić... Hmm... Po pracy codziennie śpieszę się do psa bo sam w domu siedzi, w piątek mam w ogóle gości... Ale coś na pewno możemy wykombinować :)